Robot kuchenny Thermomix na blacie kuchennym obok talerzy z pokrojonymi warzywami i deską do krojenia z resztkami papryki.
LINKI AFILIACYJNE

Thermomix TM6 w promocji. W końcu niemal każdego będzie na niego stać

2 minuty czytania
Komentarze

Thermomix TM6 pozostaje jednym z najbardziej rozchwytywanych sprzętów na świecie, jeśli mówimy o wielofunkcyjnym AGD dla kuchni. Dla wielu największą barierą pozostaje jednak cena gadżetu, która z roku na rok rośnie. Firma Vorwerk postanowiła zaradzić temu tak, by przysłowiowo: i wilk był syty, i owca cała.

Jak kupić Thermomix TM6 łatwiej, jeśli cena pozostaje taka sama?

Thermomix
Thermomix TM6 w trakcie przygotowywania klusek jagodzianych. Fot. Szymon Baliński / Android.com.pl

Zakup Thermomix TM6 będzie teraz łatwiejszy, ponieważ Vorwerk udostępnił nową formę zakupu urządzenia na raty. Do tej pory, nowi użytkownicy gadżetu mogli skorzystać jedynie z opcji 10 i 20 rat. Teraz jednak sprzęt można rozłożyć sobie także na 36 rat.

To z pewnością jest ogromne ułatwienie przy urządzeniu kosztującym 6455 złotych. Rata sięgająca ok. 180 złotych miesięcznie jest znacznie łatwiejsza do przełknięcia dla domowego budżetu, a zyskujemy przecież ogromną oszczędność czasu podczas codziennego gotowania.

Vorwerk zaznacza, że promocja wiecznie nie potrwa

Dwa wielofunkcyjne roboty kuchenne Thermomix 7 na blacie, jeden czarny i jeden biały.
Fot. Vorwerk / materiały prasowe

Vorwerk zapowiedział, że promocja z 36 ratami 0% potrwa do 31 maja 2024 r. To oznacza, że wyłącznie do końca miesiąca macie czas by zastanowić się, czy Thermomix TM6 jest wam rzeczywiście potrzebny. Wiemy też, że przynajmniej do końca 2024 r. nie pojawi się następca, czyli Thermomix TM7.

Po swoich testach doszedłem do wniosku, że rynek alternatyw jest już tak bogaty, iż bardzo trudno usprawiedliwić sobie „wyrzucenie” prawie 6,5 tys. złotych na sprzęt Vorwerk. Taki Eldom Perfect Mix 2 kosztuje np. 1449 złotych i w tej cenie, jest kapitalną alternatywą dla sprzętu droższego o 5000 złotych. Z drugiej strony, jeżeli zależy wam na oryginalnym doświadczeniu i najwyższej jakości, wygodniej nie da się tego zrobić, niż korzystając z promocji na 36 rat 0%.

Thermomix
Fot. Vorwerk / materiały prasowe

Zdjęcie otwierające: Szymon Baliński / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw