Widok na front sklepu Biedronka w nocy, z wyraźnie widocznym logiem firmy i hasłem "Codziennie niskie ceny" nad wejściem. Przez przeszklone drzwi i okna widać wnętrze sklepu i klientów. Obok wejścia znajduje się miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.
LINKI AFILIACYJNE

Biedronka z promocją na powerbank samochodowy. Cena spadła poniżej symbolicznej granicy

3 minuty czytania
Komentarze

W ofercie sklepu internetowego Biedronka, jednej z najbardziej znanych sieci handlowych w Polsce, pojawił się powerbank samochodowy Blow z mocno obniżoną ceną. Warto zaopatrzyć się w takie urządzenie, ponieważ jest ono naprawdę przydatne i może pomóc nam w problematycznej sytuacji z autem.

Powerbank samochodowy Blow w niskiej cenie

Powerbank samochodowy Blow JS-15 ma pojemność 12 800 mAh. Urządzenie jest wykonane z plastiku, jego wymiary to 22 x 27 cm, a waga wynosi 1,1 kg. W zestawie oprócz samego urządzenia znajdują się kable rozruchowe, ładowarki (samochodowa i sieciowa), wymienne wtyczki DC, kabel zasilający oraz instrukcja obsługi.

powerbank samochodowy Blow
Fot. Blow / materiały prasowe

W ramach promocji w sklepie Biedronka Home cena opisywanego sprzętu spadła poniżej symbolicznej granicy 200 zł i wynosi 199 zł. Zgodnie z zasadami obowiązującymi we wspomnianym sklepie dostawa urządzenia jest darmowa (próg bezpłatnej wysyłki towaru to 149 zł).

Powerbank samochodowy to jeden z bardziej przydatnych gadżetów do samochodu i zdecydowanie warto się w niego zaopatrzyć. Jeśli produkt Blow nie do końca was przekonuje, możecie rozważyć zakup innego modelu spośród świetnie ocenianych urządzeń, np. takich marek jak 70mai lub Green Cell. A jeśli macie problem z kontrolkami w samochodzie, zainteresujcie się skanerem diagnostycznym.

Jak działa powerbank samochodowy?

powerbank samochodowy Blow
Fot. Blow / materiały prasowe

Powerbank samochodowy to potoczne określenie na urządzenie typu jump starter. Podobnie jak w przypadku innych powerbanków, takiego sprzętu można używać do ładowania smartfonów oraz innych urządzeń elektronicznych. W odróżnieniu od „zwykłych” powerbanków jump starter ma jednak jeszcze jedną bardzo przydatną funkcję.

Wielu kierowcom zdarza się sytuacja, w której auto nie chce odpalić z powodu zbyt słabego poziomu naładowania akumulatora. Powodem może być stary komponent wymagający w najbliższej czasie wymiany, ale zimą, w trakcie mrozów może być tak, że nawet zupełnie sprawny samochód z dosyć nowym akumulatorem odmówi współpracy. Akumulator może także zostać nadmiernie rozładowany podczas postoju np. przez to, że kierowca zapomniał wyłączyć światła lub jakiś element wyposażenia pojazdu (np. radio) jest nieprawidłowo podłączony.

powerbank samochodowy Blow
Fot. Blow / materiały prasowe

Powerbank samochodowy pozwala w bardzo prosty sposób uruchomić auto z rozładowanym akumulatorem. Wystarczy podłączyć urządzenie do akumulatora, odczekać chwilę i przekręcić kluczyk w stacyjce. Dzięki temu sprzęt uchroni nas np. przed spóźnieniem się do pracy.

Oczywiście opisywany problem można też rozwiązać kablami rozruchowymi. Powerbank samochodowy ma jednak tę zaletę, że nie potrzebujemy do pomocy drugiego auta z naładowanym akumulatorem. Poradzimy sobie nawet wtedy, gdy pojazd nie będzie chciał odpalić na jakimś pustkowiu.

Zdjęcie otwierające: Blow / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw