Czarna obudowa komputera PC z przezroczystym panelem bocznym i trzema fioletowo-niebieskimi wentylatorami RGB z przodu, przedstawiona na dwóch zdjęciach – zamknięta i otwarta, ukazująca wewnętrzne komponenty, w tym kartę graficzną i chłodzenie cieczą.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Mocny komputer do gier z RTX 40 na pokładzie za sensowne pieniądze. Zakup wystarczy na lata

3 minuty czytania
Komentarze

W internetowym sklepie Komputronik znajdziecie świetny komputer do gier, który jednocześnie oferuje genialną specyfikację oraz przystępną cenę. Mowa tu o modelu Infinity R550 wyposażonym między innymi w kartę graficzną GeForce RTX 4060.

Taki komputer do gier to skarb – Infinity R550

komputer do gier. Obrazek przedstawiający czarną obudowę komputera PC z trzema widocznymi fioletowymi wentylatorami i włączonym komputerem, pokazany na stronie internetowej sklepu Komputronik z detalami specyfikacji produktu i opcjami zakupu.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Jeśli szukaliście bardzo dobrego komputera do gier, który nie sprawi, że będziecie zmuszeni do zastawienia domu lub mieszkania – Komputronik Infinity R550 to naprawdę świetna propozycja. Gotowy układ oferuje przystępną cenę oraz specyfikację, która spełnia wszystkie normy. W internetowym sklepie Komputronik sprzęt kupicie już za mniej niż 5200 złotych. W związku z tym można stwierdzić, że jest to komputer do gier w bardzo dobrej cenie.

Specyfikacja Komputronik Infinity R550

Wnętrze komputera z widocznym białym wentylatorem LED, chłodzeniem procesora, kartą graficzną GeForce RTX i płytą główną ASUS.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu
  • Procesor: Ryzen 5 5600X
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 4060
  • Pamięć RAM: 32 GB (DDR4-2666)
  • Dysk twardy: 2000 GB SSD M.2 NVMe
  • Płyta główna: AMD B550
  • Chłodzenie: Endorfy Fera 5
  • Zasilacz: 600 W (EU 80+ Bronze)
  • System operacyjny: Windows 11 Home
  • Obudowa: Endorfy Ventum 200 ARGB

Graj, strumieniuj, twórz. Karta GeForce RTX 4060 pozwala swobodnie korzystać z najnowszych gier i aplikacji dzięki ultrawydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Zakosztuj wciągającego gamingu akcelerowanego SI, z ray tracingiem i DLSS 3.

Ryzen 5 5600X reprezentuje średni segment procesorów AMD Zen 3 do gier. Układ oferuje 6 rdzeni i 12 wątków – standardowe taktowanie to 3,7 GHz, a w trybie Boost może ono wzrosnąć do 4,6 GHz. Dodatkowym atutem jest odblokowany mnożnik, który pozwala na podkręcanie zegarów. Układ oferuje dwukanałowy kontroler DDR4 RAM 3200 MHz i 32 MB pamięci podręcznej L3. Współczynnik TDP oszacowano na 65W.

Opis karty graficznej i procesora z internetowego sklepu Komputronik.

Zobacz też: Koniec branży gier, jaką znaliśmy? Już 62% studiów korzysta z AI przy tworzeniu gier

Opakowanie procesora AMD Ryzen 5 z serii 5000.
Fot. AMD / materiały prasowe

Komputronik Infinity R550 to bez wątpienia sprzęt, który poradzi sobie z każdą nową produkcją. W związku z tym już teraz odsyłam Was do naszego zestawienia z najlepszymi darmowymi grami na Steam. Pamiętajcie bowiem, że wymienione tam tytuły nie kosztują nawet złotówki, więc może to wspomóc portfele graczy, którzy właśnie zdecydowali się na zakup nowego komputera do gier.

Tymczasem, jeśli chcecie nieco rozwinąć swoje umiejętności w nowej odsłonie serii Counter-Strike, pozwólcie, że odeślę was do naszego tekstu, gdzie poznacie komendy do CS2.  Z kolei, jeśli chcielibyście spojrzeć w przyszłość, zapraszam do naszych tekstów z kodami do Wiedźmina 4, kodami do GTA VI oraz kodami do The Sims 5.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik, zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw