Grafika przedstawia trzy karty sim na różowym tle z postaciami używającymi smartfonów.
LINKI AFILIACYJNE

Jak przenieść numer do T-Mobile? Instrukcja krok po kroku

3 minuty czytania
Komentarze

Nowy rok to dla wielu osób czas zmian. Jeśli postanowiliście zmienić operatora i zastanawiacie się, jak przenieść numer do T-Mobile, mamy dla was instrukcję. Są różne możliwości i wiele zależy od tego, z jakiego typu oferty u magentowego operatora chcemy korzystać.

Jak przenieść numer do T-Mobile na kartę?

Żeby przenieść numer do T-Mobile na kartę, powinniśmy odwiedzić stacjonarny salon operatora. Minusem tej sytuacji jest to, że musimy poświęcić trochę czasu i odwiedzić placówkę o określonej godzinie. Jest też jednak pozytywny aspekt: w całym procesie pomoże nam sprzedawca w salonie. Nie mamy więc się czego obawiać, nawet jeżeli nie czujemy się osobami zaawansowanymi technologicznie.

mapa salonów t-mobile
Fot. T-Mobile.pl, zrzut ekranu

Jeżeli nie wiemy, gdzie jest najbliższy salon magentowego operatora, pomoże nam wyszukiwarka na stronie T-Mobile. Wystarczy, że podamy w niej interesującą nas lokalizacje, a na mapie zostaną zaznaczone salony T-Mobile. Oprócz tego zostanie wyświetlona lista tych punktów wraz z dokładnymi adresami, godzinami otwarcia i wskazówkami dojazdu.

Po zakończeniu procesu przenoszenia numeru będziemy mogli korzystać z oferty na kartę w T-Mobile, zachowując dotychczasowy numer telefonu.

Jak przenieść numer do T-Mobile i zamówić abonament?

Telefon na kartę to dosyć popularne rozwiązanie, ale co zrobić, jeśli chcemy mieć ofertę abonamentową u magentowego operatora? Opcja z wizytą w salonie T-Mobile nadal jest możliwa do zrealizowania. Możemy wtedy liczyć na pomoc sprzedawcy, choć oczywiście musimy zarezerwować sobie trochę czasu na wizytę.

jak przenieść numer do t-mobile oferta abonamentowa przenoszenie numeru
Fot. T-Mobile.pl, zrzut ekranu

Możemy także spróbować przenieść numer online. W tym celu wchodzimy na stronę T-Mobile i z górnej belki wybieramy oferta. Następnie klikamy przenieś numer na liście, która pojawi się pod hasłem abonament komórkowy.

Wybieramy czas trwania umowy i interesującą nas ofertę abonamentową. W opcjach widocznych teraz po prawej stronie zaznaczamy raz jeszcze, że chcemy przenieść numer. Klikamy dalej i podajemy numer telefonu, który chcemy przenieść. Otrzymamy wtedy SMS-a z hasłem. Dalsze instrukcje będą pojawiały się na ekranie.

Mamy nadzieję, że już wiecie, jak przenieść numer do T-Mobile. Oczywiście nie przesądzamy, że to oferta magentowego operatora będzie dla was najlepsza. Jeśli po lekturze naszych rankingów operatorów doszliście do wniosku, że chcecie przenieść numer do innej sieci, na naszym portalu znajdziecie też poradniki, w których pokazujemy, jak przenieść numer do Play jak przejść do Plusa i jak przenieść numer do Orange.

Źródło: T-Mobile. Zdjęcie otwierające: T-Mobile / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.