gg

Płatne GG Premium teraz taniej z okazji BlackWeek. Możesz kupić 3-cyfrowy numer za śmieszne pieniądze

2 minuty czytania
Komentarze

Oczywiście śmieszne z perspektywy kogoś, kto uważa, że 3-cyfrowy numer na GG jest mu niezbędny np. do prowadzenia biznesu. W przypadku pozostałych śmiesznym może wydawać się sam fakt konieczności płacenia za sam numer na dawnym Gadu-Gadu. Jednak osoby te powinny wziąć pod uwagę, że najwyraźniej nie jest to produkt dla nich. 

GG z przeceną 30%

gg

Oczywiście 3-cyfrowy numer to nie jedyna rzecz objęta przeceną. Tak naprawdę wszystko, co firma ma w swojej ofercie promocyjnej – zarówno dobra cyfrowe, fizyczne, jak i subskrypcja premium – jest objęte promocją, która potrwa do 26 listopada. Ważne jest jednak aby przy zamówieniu wpisać kod promocyjny GGBLACK, ponieważ dopiero wtedy naliczany jest rabat. 

Dla większości osób jednak najbardziej interesujące będzie konto premium, które normalnie jest wycenione na 9,90 zł za 1 miesiąc, a w promocji już na 6,93 zł. Jeśli interesuje nas dłuższy, półroczny okres konta premium, to normalnie kosztuje on 49,50 zł. Jednak po uruchomieniu kodu promocyjnego cena spada do 34,69 zł. Przy zakupie konta premium na rok zwykle trzeba było zapłacić 89 zł. Jednak dzięki promocji cena ta spada do 62,30 zł. Jest to więc najlepszy czas, na zakup premium w przypadku tego komunikatora. 

Dzięki temu zyskuje się brak reklam w komunikatorze, oraz dostęp do AmiGGo, czyli AI od GG bazującym na GPT-3. Chociaż po osobistych doświadczeniach z tą sztuczną inteligencją sugerowałbym raczej sięgnięcie po darmowe GPT-3 na stronie OpenAI – w przypadku ChatGPT działa ono znacznie lepiej. Bardziej użyteczną opcją jest miejsce do 200 zdjęć w galerii GG, oraz dwuletni dostęp do wysłanych plików. 

Jeśli chodzi o numery premium, to cena 5-cyfrowego spadła do 70 zł ze 100 zł ceny standardowej. W przypadku numeru 4-cyfrowego spadła do 280 zł z 400 zł. Natomiast numer 3-cyfrowy kosztuje z kodem 420 zł, co jest znaczną obniżką w porównaniu do standardowej ceny 600 zł. 

Źródło: GG