LINKI AFILIACYJNE

Tanie słuchawki Anker z ANC. Takiej promocji na TWS-y nie możesz przegapić

3 minuty czytania
Komentarze

Soundcore związana z firmą Anker odpowiada m.in. za produkcję świetnie wyposażonych i dobrze wycenionych sprzętów audio. Jeśli interesują cię słuchawki producenta, właśnie nadarzyła się idealna okazja. Polecane modele trafiły do wyprzedaży na Amazon Prime Day.

Soundcore Anker Life A3i. Tani model z ANC

słuchawki anker soundcore
Fot. Amazon

Soundcore Anker Life A3i to słuchawki bezprzewodowe, które łączą w sobie elegancję z funkcjonalnością. Jeśli nie lubisz modeli z ogonkiem, klasyczne TWS-y będą świetnym wyborem. Life A3i zostały wyposażone w Bluetooth 5.2, a dzięki dedykowanej aplikacji użytkownik dopasuje dźwięk do własnych potrzeb. Ogromną zaletą biorąc pod uwagę niską cenę, jest aktywna redukcja szumów. Co więcej, posiadają one tryb transparent, który pozwala na słyszenie dźwięków otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek. To idealne rozwiązanie dla osób, które są w ciągłym ruchu i potrzebują być świadomymi tego, co dzieje się wokół nich.

Akumulator w tym modelu jest na tyle wydajny, że pozwala na korzystanie ze słuchawek przez cały dzień bez konieczności ładowania. Słuchawki mogą grać do 9 godzin, a razem z etui ładującym liczyć można na nawet 36 godzin działania. Słuchawki w aktualnej promocji na Amazonie kupić można blisko dwukrotnie taniej niż w Polsce.

Solidna słuchawki w dobrej cenie — Soundcore Anker P3i

Fot. Amazon

Kolejnym modelem, który występuje w korzystnej cenie, jest Soundcore by Anker P3i. Te słuchawki są wyjątkowe ze względu na swoje hybrydowe przetworniki dźwięku, które zapewnić mają głęboki bas i krystalicznie czyste tony wysokie. Słuchawki także oferują ANC (Active Noise Cancelling), który skutecznie eliminuje hałasy zewnętrzne. To pozwoli na skuteczne odcięcie się od świata zewnętrznego i skupienie się na ulubionym albumie czy podcaście.

Ze względu na konstrukcję z ogonkiem polecane słuchawki powinny świetnie zbierać głos podczas rozmów. Podobnie jak w przypadku Life A3i, dokanałówki zagrają kolejno 9 i 36 godzin bez i z etui. Najlepszy powerbank nie będzie więc potrzebny. Kupując Life P3i na promocji oszczędzić można blisko 100 złotych.

Nauszne Soundcore Anker Q30 z hybrydową redukcją

Fot. Amazon

Nauszny model pojawił się w naszej redakcji, więcej o Soundcore Q30 przeczytasz w naszej recenzji. Słuchawki w swojej cenie oferują sporo. Wyróżniają się zaawansowaną funkcją redukcji hałasu (ANC), dobrą jakością dźwięku i solidnym wykonaniem. Nie są to słuchawki dla audiofilów, ale ich dźwięk jest przyjemny i dobrze zbalansowany, choć z dominującym basem. Q30 oferują dostęp do dedykowanej apki, gdzie ustawić można dźwięk do własnych preferencji.

ANC działa efektywnie, zwłaszcza w miejskich warunkach. Słuchawki są wygodne, ale trzeba mieć na uwadze, że mogą być zbyt luźne dla osób z mniejszą głową. Polecane Soundcore można nabyć poniżej 300 złotych, a obniżka względem polskich cen to ponad 60 złotych.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe Soundcore

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.