Amazon Prime Day
LINKI AFILIACYJNE

Roboty sprzątające na potężnej wyprzedaży. Wybrane modele kupisz nawet o 60% taniej

2 minuty czytania
Komentarze

Amazon Prime Day to również jedna z najlepszych okazji, by wyposażyć się w świetny i niedrogi robot sprzątający. Jak się okazuje, nie trzeba wydawać tysięcy złotych, by poprawić swój komfort życia i zredukować liczbę obowiązków w mieszkaniu do absolutnego minimum. Sprawdźmy więc, w co najlepiej zainwestować na tej platformie zakupowej, by jak najwięcej oszczędzić.

Roboty sprzątające Lefant na specjalnej promocji podczas Amazon Prime Day

Lefant F1 (fot. Lefant)

Rzadko zdarza się okazja, w której roboty sprzątające, zwykle kosztujące ok. 1400 złotych, można wyrwać za niecałe 600 złotych. A jednak, wielką bombą na Amazon Prime Day okazała się cena dwóch modeli od korporacji Lefant, czyli starszego F1 oraz młodszego N1. Te różnią się przede wszystkim mocą ssania (4000 Pa kontra 4500 Pa w modelu N1).

Spójrzmy na początek na ten nowszy, czyli Lefant N1. Jego zbiorniczek na kurz ma pojemność 580 ml, a sam sprzęt jest kompatybilny z takimi rozwiązaniami jak Asystent Google lub Amazon Alexa (tylko przez sieć WiFi 2,4 GHz). Co ciekawe, na całym obwodzie robota sprzątającego jest też wbudowany panel podczerwieni, pozwalający wykrywać ruch wokół sprzętu. To oczywiście pomaga w modyfikowaniu trasy, niezależnie od wybranego trybu z czterech dostępnych (zygzakowy, przyścienny, punktowy i losowy).

Lefant N1 (fot. Lefant)

Jego podstawowy czas pracy (według producenta) wynosi 2 godziny i 45 minut. Jest to ciekawe, gdyż starszy (i tańszy) model pracuje dłużej, bo 3 godziny i 20 minut. Ogromną stratą jest brak możliwości tworzenia map pomieszczeń, pomimo kompatybilności z aplikacją Lefant Life (dostępna na Android oraz iOS). Nowszy wariant N1 jest z kolei nieco cichszy, bo generuje zaledwie 55 dB hałasu, w porównaniu z 68 dB modelu F1. Pomimo krótszego czasu pracy, zdecydowałbym się na nowszy Lefant N1, gdybym miał taki robot sprzątający kupić na Amazon Prime Day. Ostateczny wybór jednak należy do Was.

zdjęcie główne: Lefant

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw