Dwa inteligentne zegarki z paskami w różowym i granatowym kolorze na czarnym tle, z efektem świetlnym w kształcie smugi przypominającej orbitę wokół każdego z zegarków.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2 już do kupienia w Polsce

1 minuta czytania
Komentarze

12 września zostały zaprezentowane nowe smartwatche Apple. Urządzenia już teraz można zamawiać w Polsce. Podpowiadamy, gdzie można kupić zegarki firmy z nadgryzionym jabłkiem oraz jak długo trzeba będzie czekać na dostawę.

Nowe smartwatche Apple

Poza wyczekiwaną premierą smartfonów z serii iPhone 15 Apple zaprezentowało także dwa zegarki. Chodzi o modele Apple Watch 9 oraz Apple Watch Ultra 2. Po szczegóły dotyczące specyfikacji obu modeli odsyłamy was do podlinkowanych tekstów, tu natomiast skupimy się na dostępności smartwatchy w Polsce.

smartwatche apple

Dobra informacja dla fanów urządzeń z nadgryzionym jabłkiem jest taka, że oba zegarki można już zamawiać w Polsce. Zła wiadomość polega na tym, że na dostawę smartwatchy trzeba będzie trochę poczekać. Do 21 września trwa bowiem przedsprzedaż. Jeśli zamówimy zegarek w tym czasie, to zostanie on wysłany najwcześniej 22 września. Pierwszym realnym terminem, w którym możemy odebrać urządzenie, jest więc 23 września.

Przy okazji pojawienia się w przedsprzedaży nowych zegarków Apple warto wspomnieć o ich cenach. Te zależą m.in. od materiału, z którego została wykonana koperta oraz od rozmiaru. Za Apple Watch Series 9 trzeba zapłacić przynajmniej 2249 zł, a za Apple Watch Ultra 2 co najmniej 4499 zł. Dla porównania, ceny Apple Watch Series 8 zaczynają się dziś od ok. 2000 zł, a Apple Watch Ultra od ok. 4000 zł.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw