Zegarek Apple Watch Ultra 2 na stojaku, z wyświetlaczem pokazującym kolorowy interfejs z zegarem, kompasem, paskami aktywności, datą i wysokością.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Apple Watch Ultra 2 oficjalnie zaprezentowany. Moc i wytrzymałość w jednym

2 minuty czytania
Komentarze

Jeżeli szukacie smartwatcha, to Apple Watch Series 9 zostało stworzone dla was, ale jeżeli szukacie czegoś do ekstremalnych wyzwań, spójrzcie na Apple Watch Ultra 2. Ten zegarek został stworzony dla wszystkich tych, którzy nie boją się ubrudzić i uwielbiają aktywności fizyczne. Oto, co ma do zaoferowania nowy, wytrzymały smartwatch od Apple.

Apple Watch Ultra 2 oficjalnie

Apple Watch Ultra 2 ma być lepszy od swojego poprzednika niemal na każdym możliwym polu. Na jednym ładowaniu ma wytrzymać nawet do 36 godzin, co jest fenomenalnym wynikiem. Co ciekawe w trybie obniżonego zużycia energii wytrzymać ma zaś do 72 godzin, co w trakcie wyprawy w nieznane może być kluczowe.

Do tego dochodzi znacznie jaśniejszy wyświetlacz, którego maksymalna jasność ma wynosić 3000 nitów. Koperta wykonana będzie w 95 procentach z odzyskanego w recyklingu tytanu. Z tym sprzętem możemy zdobywać góry i nie jest to marketingowa papka. Apple Watch Ultra 2 ma działać nawet na wysokości 9 tysięcy metrów, ale i pozwoli nam na nurkowanie do 40 metrów. Pojawiły się także nowe funkcje dla rowerzystów, lepsza latarka czy w końcu bardziej precyzyjny GPS.

Apple Watch Ultra 2 ma w sobie wszystko, za co użytkownicy pokochali model Ultra, a do tego nowy układ SiP S9, nowy, magiczny gest dwukrotnego stuknięcia, najjaśniejszy z dotychczasowych wyświetlaczy Apple, możliwość pracy w szerszym zakresie wysokości, wbudowaną funkcję Siri, Znajdowanie dokładne iPhone’a oraz zaawansowane funkcje na potrzeby wodnych eskapad. Apple Watch Ultra 2 korzysta z watchOS 10, w którym dostępne są odświeżone aplikacje, nowy Stos inteligentny, nowe funkcje przydatne podczas jazdy na rowerze, ułatwienia na potrzeby pieszych wędrówek oraz nowa dedykowana tarcza zegarka – Modular Ultra. Pomimo wszystkich tych nowych rozwiązań bateria Apple Watch Ultra 2 niezmiennie wystarcza na 36 godzin pracy przy typowym użytkowaniu lub nawet do 72 godzin w trybie niskiego zużycia energii.

Apple informacja prasowa

Cena Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2 pojawi się na rynku 22 września, a jego cena została ustalona na 799 dolarów. Polska cena Apple Watch Ultra 2 zaczyna się od 4499 złotych, a do wyboru mamy kilka różnego rodzaju pasków.

Dziś zobaczyliśmy także smartfony z serii iPhone 15, a polskie ceny iPhone 15 sprawią, że złapiecie się za portfele. Do tego jeszcze pojawiła się nowa wersja słuchawek AirPods Pro.

Źródło: Apple

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw