Właśnie wystartował konkurs Huawei. Odpowiedz na pytanie i wygraj najnowszego smartfona

2 minuty czytania
Komentarze

Lubisz robić fotki, ale twój smartfon już nie daje rady? Świetnie się składa, bo Huawei ogłosił właśnie konkurs. Zasady są proste, a nagrody bardzo atrakcyjne, wśród nich znalazły się fotograficzne smartfony i najnowsze słuchawki.

Konkurs Huawei z ponad 30 nagrodami

Fot. Huwaei

Już 9 maja na polskim rynku zadebiutują 3 nowe smartfony producenta. Wśród nich znajdzie się Huawei P60 Pro oraz składany Mate X3. W ramach odliczania do premiery, w oficjalnym sklepie producenta wystartował konkurs. Zasady są niezwykle proste. Wystarczy w kreatywny sposób udzielić odpowiedzi na zadanie „Jednym
zdaniem opisz potęgę fotograficznych możliwości, jakie oferuje seria smartfonów HUAWEI P”. Drugim wymogiem jest zapisanie się do newslettera.

Fot. Android.com.pl/Łukasz Pająk

Pula nagród obejmuje 32 nagrody. Do wygrania są 2 smartfony Huawei P60 pro oraz 30 par słuchawek Huawei FreeBuds 5. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom w formie kuponów do zakupienia przedmiotu za złotówkę. Zasady są proste, a wygrane prezentują się okazale. O nadchodzących premierach przeczytacie w naszym newsie, a link do konkursu znajdziecie tutaj. Na naszej stronie przeczytacie także recenzję słuchawek, które można wygrać. Konkurs trwa od 24 kwietnia do 8 maja 2023 roku, a kupony ważne będą do 5 czerwca 2023.

Huawei P60 Pro — oferta przedpremierowa

Producent ujawnił także prezenty, jakie dostaną klienci, którzy na P60 Pro zdecydują się przed polską premierą. Osoby, które zapiszą się na zakup smartfona na stronach partnerów biznesowych (Media Expert i RTV Ero AGD), otrzymają kupon rabatowy pozwalający na zakup słuchawek Huawei FreeBuds 5 za złotówkę. Producent informuje też, że każdego dnia od 27 kwietnia do 8 maja na stronie Huawei pojawiać się mają promocje i kupony na wybrane produkty.

Źródło: Huawei, zdjęcie główne: Patrick Tomasso/Unsplash

Motyw