LINKI AFILIACYJNE

Huawei stwierdził, że złoży ci ofertę nie do odrzucenia. Ruszył tydzień wielkich promocji

1 minuta czytania
Komentarze

Oficjalny sklep Huawei ogłosił promocję o nazwie Tydzień Laptopów. Jak sama nazwa wskazuje, w obniżonych cenach można zakupić właśnie przenośne komputery. Poza rabatami sklep oferuje gratisy do zamówień, kupony zniżkowe oraz możliwość zakupu akcesoriów w lepszych cenach.

Te laptopy Huawei kupisz taniej, niż zwykle

laptop huawei

Żeby skorzystać z promocji, należy wejść na podlinkowaną stronę Huawei, zalogować się na swoje konto przy pomocy Huawei ID i odebrać kupony (klikając w nie na stronie oferty). Kupony zostaną automatycznie przypisane do konta i będzie można je zastosować przy zakupie urządzeń. Tydzień Laptopów trwa do 28 lutego, ale niewykluczone, że pula promocyjnych egzemplarzy zostanie wyczerpana przed tym terminem.

Co dokładnie oferuje Huawei w ramach swojej promocji? Najlepiej pokazuje to poniższa tabelka.

Najtaniej kupimy model MateBook D16 2022 wyposażony w procesor Intel Core i5, 8 GB RAM-u oraz dysk 512 GB. Cena po obniżce to 2899 zł, do tego dostaniemy gratis mysz CD23 oraz plecak CD60. Z kolei najwięcej zaoszczędzimy, kupując MateBook’a X Pro 2022 – 1000-1500 zł w porównaniu do najniższej ceny z ostatnich 30 dni, do tego dochodzą gratisy: mysz, plecak oraz smartwatch GT 2 Pro.

Huawei informuje także, że kupując laptopa w ramach promocji, można dokupić trzeci rok gwarancji za 9,90 zł.

źródło: informacja prasowa, zdjęcie główne: Dmitry Rodionov/Unsplash

Motyw