LINKI AFILIACYJNE

Samsung Galaxy S23 pobił w Polsce rekord. Takich wyników nie spodziewali się nawet najwięksi optymiści

2 minuty czytania
Komentarze

Wczoraj w polskich sklepach zadebiutował najnowszy flagowiec z serii Galaxy S23. Samsung zapewnia, że smartfon cieszył się ogromnym, wręcz rekordowym zainteresowaniem w ofercie premierowej. Polscy klienci pobili rekord sprzedaży sprzed roku, umieszczając nowy historycznie najwyższy wynik w dziejach marki w kraju.

Drogie smartfony to nie problem, a Samsung to potwierdza

samsung galaxy s23 ultra

Premierowa oferta trwająca od 1 do 16 lutego już zapowiadała sukces i cieszyła się sporym zainteresowaniem. Potwierdzają to dane: według udzielonych przez Samsunga informacji, na zakup Galaxy S23 w tym okresie zdecydowało się około dwa razy więcej klientów niż podczas ubiegłorocznej premiery Galaxy S22. Rekord został więc pobity dość znacząco, chociaż to nie jest najciekawsza wiadomość.

Ponad 90% zamawiających zdecydowała się na ofertę „dwa razy więcej pamięci”, a widocznie najwyższe zainteresowanie dotyczyło najmocniejszego modelu, Galaxy S23 Ultra: ponad połowa wyprzedanego nakładu, to właśnie ten smartfon. To zaskakujący wynik, jeśli spojrzymy na jego ceny. Przypomnijmy, że najmocniejszy flagowiec Samsunga zaczyna się od 6799 złotych, a wersja z największą możliwą pamięcią zamyka tabelę na 8699 złotych. Jak widać, ceny iPhonów 14 już tak bardzo nie zaskakują…

Samsung Galaxy S23 Ultra. Już go testowaliśmy

Nasz test Samsunga Galaxy S23 Ultra możecie nie tylko zobaczyć w formie pisanej, ale też obejrzeć na YouTube.

Galaxy S23 Ultra został wyposażony w najbardziej zaawansowany aparat w smartfonach producenta. Zastosowano tam sensor Adaptive Pixel 200 MP, który dba o precyzyjne ujęcia. Co więcej, za zdjęcia nocne i robione przy słabym świetle zadba nowy algorytm wykorzystujący sztuczną inteligencję.

samsung galaxy s23 ultra

Na stronie producenta smartfony są dostępne od 17 lutego. Do wyboru klienci mają trzy modele: S23 Ultra, S23+ i S23. Każdy z nich dostępny jest w czterech kolorach: czarny, kremowy, zielony i lawendowy. Jeśli chcecie kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu, Galaxy S23 Ultra będzie dostępny również w kolorach: jasnoniebieskim, czerwonym, szarym i jasnozielonym, a S23 i S23+ w wersjach jasnozielonej lub szarej.

Motyw