Allegro wyszukiwanie obrazem

Dobre wieści dla korzystających z Allegro. Wchodzą duże ułatwienia dla korzystających z aplikacji

2 minuty czytania
Komentarze

W aplikacji mobilnej Allegro pojawiły się nowe funkcje. Użytkownicy zyskali m.in. możliwość łatwiejszego zarządzania przesyłkami. Inne nowości to przechowywanie kart lojalnościowych oraz zakup biletów na różnego rodzaju wydarzenia. Wyjaśniamy, jak to wszystko działa.

Trzy nowe funkcje na Allegro – oto co umożliwiają

allegro aplikacja

Allegro ogłosiło, że z jego aplikacji aktywnie korzysta już ponad 7 milionów użytkowników miesięcznie. Przy tej okazji lokalny gigant rynku e-commerce poinformował o trzech nowościach, które trafiły do jego aplikacji. W prawym górnym rogu aplikacji można teraz zobaczyć ikonę samochodu. Daje ona wygodny dostęp do wszystkich informacji o przesyłkach z zamówieniami z Allegro. Za pomocą jednego kliknięcia można wyświetlić status przesyłek, przewidywany termin doręczenia, zdalnie otworzyć skrytkę automatu One Box lub wyświetlić kod QR do odbioru paczki z paczkomatu.

Kolejna nowość to moduł z kartami lojalnościowymi. Nie jest on bezpośrednio powiązany z zakupami na Allegro. W aplikacji można przechowywać karty np. do stacjonarnych sklepów, by szybko i wygodnie wyświetlić je przy kasie. Inna możliwość ogłoszona przez popularną platformę e-commerce to dostęp do wydarzeń z oferty serwisu eBilet.pl.

allegro aplikacja

Nasza aplikacja jest najpopularniejszą w Polsce w kategorii zakupów online pod względem miesięcznej liczby użytkowników. Jednak nasze ambicje idą dalej – widzimy ogromny potencjał, by dla konsumentów stać się wsparciem na każdym etapie procesu zakupowego. Wprowadzone przez nas nowe funkcjonalności nie tylko rozszerzają ofertę dostępną z poziomu aplikacji o ofertę eBilet, ale także pozwalają przechowywać w jednym miejscu wszystkie informacje potrzebne podczas zakupów: zarówno karty lojalnościowe, jak i dane o przesyłce, które są teraz jeszcze łatwiej dostępne.

– mówi Konrad Synoradzki, Development Manager w Allegro.

Konrad Synoradzki zdradził również, że wkrótce mają zostać przedstawione kolejne rozwiązania, które pojawią się na Allegro.

źródło: informacja prasowa

Motyw