Jak zmienić język na Instagramie?

5 minut czytania
Komentarze

Nie wszystkie osoby, które korzystają z aplikacji Instagram wiedzą, jak zmienić język z angielskiego na polski. Choć mogłoby się to wydawać intuicyjne, fakt, jak zmienić język na Instagramie może być nieco kłopotliwy. Zwłaszcza jeśli chcemy tego dokonać na komputerze.  Przygotowany artykuł pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości z tym związane. Co więcej, zawiera on także informacje dotyczące najważniejszych zalet platformy.

Co warto wiedzieć na temat Instagrama?

Instagram jest bardzo popularną aplikacją, która służy do udostępniania i przeglądania fotografii publikowanych przez użytkowników w sieci globalnej. Może być stosowana m.in. do promocji osobistej, influenceringu czy pokazywania swoich usług lub produktów. Jest ona wykorzystywana także przez firmy, które pragną pozostać w trwałej relacji ze swoimi klientami. Domyślnym językiem jest język angielski, ale oczywiście można w ustawieniach zmienić na język polski. Jak zmienić język na Instagramie? Funkcja ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników, ale warto wiedzieć, jak z niej skorzystać.

Jak zmienić język na Instagramie na telefonie?

Jak zmienić język na Instagramie? Można to zrobić bezpośrednio w ustawieniach konta. Wystarczy uruchomić aplikacje na telefonie, a następnie na dolnym pasku dotknąć ikony swojego profilu – najczęściej jest ona oznaczona ikonką ludzika lub naszym zdjęciem profilowym, znajdującym się w prawym dolnym rogu. 

Później trzeba wysunąć menu aplikacji Instagram, które mieści się w prawym górnym rogu. Przypomina ono trzy poziome kreski. Z wysuniętego menu należy wybrać „Settings”. W odpowiedzi na to działanie wyświetlą się wszystkie dostępne ustawienia aplikacji Instagram. Są one podzielone na grupy tematyczne. 

Jak zmienić język na Instagramie na telefonie Android?

Jak zmienić język na Instagramie z angielskiego na polski w telefonach Android? Zmiany języka można dokonać w ustawieniach konta. Należy wybrać zakładkę „Account”, a później „Language”. Wyświetlą się języki. Listę należy przewinąć do języka polskiego, a później zaznaczyć. Po wybraniu tej opcji dojdzie do przeładowania aplikacji i elementy będą wyświetlać się w języku polskim. Trzeba pamiętać jednak o tym, że niektóre treści mogą być jeszcze w języku angielskim. Pełna zmiana dokona się po całkowitym restarcie aplikacji Instagram.

Jak zmienić język na Instagramie z angielskiego na polski na telefonie z systemem iOS?

Zmiana języka na Instagramie na telefonie z systemem iOS uwzględnia praktycznie takie same zasady, jak w przypadku telefonów z systemem Android. Jak zmienić język na Instagramie na telefonie krok po kroku? 

Po pierwsze trzeba zalogować się do aplikacji i przejść do swojego profilu. W dalszej kolejności wybiera się trzy poziome paski, które wyświetlą się górnym rogu z prawej strony. Później wybiera się opcje Ustawienia, dalej konto i język. W ostatnich krokach należy rozwinąć listę dostępnych języków i wybrać z niej język polski.

Jak zmienić język na Instagramie z angielskiego na polski z komputera?

Aplikacji Instagram można używać na różnych platformach. Do aplikacji można uzyskać także dostęp z komputera. Dlatego warto dowiedzieć się, jak zmienić język na Instagramie z komputera właśnie. Potrzeba do tego kilku kroków. 

Jak zmienić język na Instagramie na komputerze? W przypadku, gdy korzysta się z internetu na komputerze, urządzenie domyślnie wybierze język kraju, w którym konkretna osoba się znajduje. Można to także skonfigurować samodzielnie. Gdy dokona się zmiany języka komputera, aplikacja Instagram dostosuje się do ustalonego języka.

Zmiany można dokonać krok po kroku, stosując poniższe kroki. Najpierw należy kliknąć swoje zdjęcie profilowe w górnym prawym rogu strony. Przejść do swojego profilu. Po przewinięciu strony na dół, powinno się ujrzeć rozwijaną ikonkę języka. Wystarczy kliknąć w nią i wybrać taki, na jaki chce się zmienić język na Instagramie. 

Dlaczego warto używać aplikacji Instagram, czyli jakie są jej najważniejsze zalety?

Aplikacja Instagram służy nie tylko do wyświetlania:

  • zdjęć,
  • filmów,
  • relacji,
  • rolek,
  • postów.

Jest to bowiem świetne narzędzie do content marketingu i budowania społeczności. Publikowanie wartościowych treści pozwala firmom, w tym również sklepom internetowym, być w stałej relacji ze swoimi klientami. Co więcej, firmy działające na Instagramie mogą powiadamiać użytkowników o nowościach i planowanych działaniach w przedsiębiorstwie. Instagram jest także miejscem, które można wykorzystać w bardzo kreatywny sposób. Warto organizować na nim konkursy, a nawet szkolenia. Wszystko to może podnieść potencjał sprzedaży w przyszłości. Publikowanie treści na Instagramie sprawia, że ludzie wystawiają różnego rodzaju opinie. Czasami są one pozytywne, a innym razem, negatywne. Jednakże niezależnie od ich wydźwięku warto je wykorzystać do wprowadzenia zmian w swoim przedsiębiorstwie. Instagram to medium, które jest nie tylko używane przez prywatnych użytkowników, ale także przez firmy. Wynika to z tego, że platformę można stosować na wiele różnych sposobów. W dzisiejszych czasach właśnie takie metody się sprawdzają, jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów. Ludzie lubią być na bieżąco. Chcą także oceniać i mieć coś do powiedzenia. Instagram daje im właśnie takie możliwości!

Instagram przyciąga coraz więcej użytkowników i to nie tylko prywatnych, ale także firmy takie jak sklepy internetowe i inne. Dlatego warto więcej dowiedzieć się na jego temat. Dzięki temu można zbudować społeczność i zdobyć odbiorców swoich produktów. Wśród działań, które warto opanować, jest to jak zmienić język na Instagramie. W artykule znajdują się najważniejsze wskazówki, jak to zrobić z telefonu z systemem Android, iOS i z komputera.

Motyw