Samsung Galaxy S23

Tak wygląda Samsung Galaxy S23 – są zdjęcia flagowego smartfona

2 minuty czytania
Komentarze

Jeśli zastanawialiście się nad tym, jaki design otrzyma Samsung Galaxy S23, mamy dla was dobre informacje. W sieci pojawiły się zdjęcia telefonu koreańskiego producenta. Zobaczcie, czym Galaxy S23 będzie różnił się od poprzednika.

Samsung Galaxy S23 – wygląd, specyfikacja

Informacje o Samsungu Galaxy S23 pojawiły się w serwisie digit.in, a udostępnił je Steve H.McFly (OnLeaks). Ze zdjęć wynika, że najnowszy model nie będzie miał oddzielonej wyspy na aparaty – Samsung zamierza po prostu umieścić trzy obiektywy jeden pod drugim. Telefon ma mieć wymiary 146,3×70,8×7,6 mm, czyli minimalnie większe od swojego poprzednika. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć Samsunga Galaxy S23 z każdej strony.

Co ze specyfikacją nowego Samsunga? Z przecieków wynika, że smartfon będzie posiadał ekran AMOLED o przekątnej 6,1″ (odświeżanie 120 Hz), przednią kamerkę 12 MP oraz procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Na ten moment trudno wyrokować, czy ten układ trafi również do telefonów dedykowanych na rynek europejski, czy koreański producent każe nam zadowolić się Exynosem.

Samsung Galaxy S23+ – wygląd, specyfikacja

Steve H.McFly udostępnił również fotografie smartfona Galaxy S23+, które pojawiły się w serwisie Smartprix. Model z plusem ma mieć ekran AMOLED o przekątnej 6,6″, wymiary 157,7×76,1×7,6 mm oraz obsługiwać ładowanie 25 W, co jak na sprzęt tej klasy zdecydowanie nie zachwyca. Jeśli chodzi o procesor, pojawiają się dwie wersje: do Galaxy S23+ może trafić Snapdragon 8 Gen 2 lub, na niektórych rynkach, Exynos 2300.

Oczywiście trzeba pamiętać, że mamy dopiero do czynienia z pierwszymi istotnymi przeciekami na temat nowych flagowców Samsunga. Zapewne im bliżej premiery smartfonów, tym więcej szczegółów będziemy poznawać. Zarówno model Galaxy S23, jak i Galaxy S23+ powinny zostać oficjalnie zaprezentowane na początku przyszłego roku. Tradycyjnie o wszystkim będziemy was informować na bieżąco. Tymczasem zachęcamy do przeczytania recenzji Samsunga Galaxy S22+, która jest dostępna na naszym portalu.

źródło: digit.in, smartprix, Twitter/OnLeaks, zdjęcie główne: digit.in/OnLeaks

Motyw