Honor 10_GPU Turbo KV

Honor 10 z GPU Turbo i kolejną, istotną zmianą – oto termin wydania aktualizacji

Sponsorowany

Mogłoby się wydawać, że Honor przyklepał już sukces swojego flagowego modelu. Honor 10 przerósł oczekiwania firmy i zdobył już kolejny kamień milowy w rozwoju tego przedsiębiorstwa – sprzedaż 3 milionów egzemplarzy w tak krótkim czasie od premiery to coś niebywałego dla Chińczyków. Jednak nie mają oni zamiaru na tym poprzestawać. O ile do Polski już zawitały nowości w postaci Honor 7S, Honor 7C i Honor 7A (z promocją na Allegro!), to producent nie zapomina o swoim flagowym sukcesie. W drodze jest interesująca aktualizacja, która doda GPU Turbo, jak i uzupełni inteligentny aparat o kolejną funkcjonalność.

Honor 10 w sierpniu stanie się jeszcze lepszy

Honor 10_GPU Turbo KV

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Temat GPU Turbo już wielokrotnie pojawiał się na łamach naszego portalu. Firma sprawiła za pomocą oprogramowania, że wydajność ich urządzeń zdecydowanie wzrasta, a przy okazji spada zużycie energii. Brzmi to niesamowicie – na tyle, że nie chce się wierzyć, ale kolejne testy potwierdzają słowa Honora i Huawei. Jednak to nie wszystko, co zostało przygotowane dla Honora 10. Otóż równolegle przygotowywana jest funkcja AIS, czyli Automatic Image Stabilizer. Jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do aparatu i stabilizacji obrazu. Jej zadaniem jest minimalizacja rozmyć i szumów podczas robienia zdjęć czy też kręcenia filmów.

Zobacz też: Kolejne zmiany w Mapach Google – tym razem ocen!

Nowa wersja oprogramowania dla Honora 10 ma zostać udostępniona 3 sierpnia. Jeśli nie chcecie czekać tyle czasu, to jeszcze możecie się zgłosić na nasze forum, aby przedpremierowo sprawdzić możliwości technologii GPU Turbo.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x