Honor 10 z GPU Turbo i kolejną, istotną zmianą – oto termin wydania aktualizacji

Łukasz Pająk Sponsorowany 2018-07-16

Mogłoby się wydawać, że Honor przyklepał już sukces swojego flagowego modelu. Honor 10 przerósł oczekiwania firmy i zdobył już kolejny kamień milowy w rozwoju tego przedsiębiorstwa – sprzedaż 3 milionów egzemplarzy w tak krótkim czasie od premiery to coś niebywałego dla Chińczyków. Jednak nie mają oni zamiaru na tym poprzestawać. O ile do Polski już zawitały nowości w postaci Honor 7S, Honor 7C i Honor 7A (z promocją na Allegro!), to producent nie zapomina o swoim flagowym sukcesie. W drodze jest interesująca aktualizacja, która doda GPU Turbo, jak i uzupełni inteligentny aparat o kolejną funkcjonalność.

Honor 10 w sierpniu stanie się jeszcze lepszy

Honor 10_GPU Turbo KV

Temat GPU Turbo już wielokrotnie pojawiał się na łamach naszego portalu. Firma sprawiła za pomocą oprogramowania, że wydajność ich urządzeń zdecydowanie wzrasta, a przy okazji spada zużycie energii. Brzmi to niesamowicie – na tyle, że nie chce się wierzyć, ale kolejne testy potwierdzają słowa Honora i Huawei. Jednak to nie wszystko, co zostało przygotowane dla Honora 10. Otóż równolegle przygotowywana jest funkcja AIS, czyli Automatic Image Stabilizer. Jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do aparatu i stabilizacji obrazu. Jej zadaniem jest minimalizacja rozmyć i szumów podczas robienia zdjęć czy też kręcenia filmów.

Zobacz też: Kolejne zmiany w Mapach Google – tym razem ocen!

Nowa wersja oprogramowania dla Honora 10 ma zostać udostępniona 3 sierpnia. Jeśli nie chcecie czekać tyle czasu, to jeszcze możecie się zgłosić na nasze forum, aby przedpremierowo sprawdzić możliwości technologii GPU Turbo.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x