Honor w ofensywie. Niedawno informowaliśmy Was, że firma weszła do Polski z nowymi modelami. Są to Honor 7C, Honor 7S i Honor 7A. Ich celem jest zdobycie konsumentów relatywnie dobrym stosunkiem jakości i możliwości do ceny. Jednak jeśli ona jeszcze Was nie zachęca do zakupu jednej z nowości, to warto zainteresować się promocjami na Allegro. Honor wkracza w Strefy Marek, a to oznacza, że pojawić się mogą specjalne dodatki za zakup poprzez tę platformę. Takie też właśnie mają miejsce wraz z przedsprzedażą wspomnianych smartfonów.

Monety dla setek osób, które kupią nowości od Honora

honor 7c 7s 7a promocja allegro monety

Czym jest Program Monetowy na Allegro? To nic innego, jak możliwość zbierania wspomnianych monet za zakupy. Te możecie zamienić na kupony o wartości 10 i 20 złotych – 1 moneta = 1 złotówka. Tym sposobem Honor oferuje odpowiednią liczbę monet za poszczególne modele:

  • pierwszych 300 Użytkowników otrzyma 50 Monet za zakup Honor 7S
  • pierwszych 100 Użytkowników otrzyma 100 Monet za zakup Honor 7A 
  • pierwszych 100 Użytkowników otrzyma 150 Monet za zakup Honor 7C 

Regulamin promocji znajdziecie na samym Allegro. Ta obowiązuje do końca 17 lipca.

 

Pierwsze 100 osób otrzyma Honora 7C za 1 złotówkę!

Honor 7c promocja allegro

To kolejna promocja, która rozpocznie się już w środę o godzinie 12:00. Wtedy też pojawi się oferta na Honor 7C za symboliczną złotówkę. Oczywiście liczba sztuk jest ograniczona – 100 osób będzie mogło sprawić sobie jedną z nowości od firmy za bezcen.

Zobacz też: Nvidia Shield i Geforce NOW? To genialne połączenie

Pilnujcie kalendarza i godziny – tego typu promocje nie zdarzają się na co dzień!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.