ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
honor 10 rozbiorka

Honor 10 od środka – piękna rozbiórka w 10 sekund

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Sponsorowany

Nie da się ukryć, że Honorowi udało się stworzyć coś niezwykłego. Ich najnowszy model, Honor 10, cieszy się niesamowitą popularnością, a to za sprawą połączenia topowych podzespołów z ciekawym designem i świetną ceną. Rzadko się tak zdarza, że następca flagowego smartfona jest tańszy od swojego poprzednika. Zdarza się, że ceny są zbliżone, ale niższe? To ewenement.

Jeden z głównych atutów Honora 10, który jest wymieniany przez konsumentów, to design. Nie da się ukryć, że w dobie tak samo wyglądających modeli z czarnymi lub „aluminiowymi” obudowami omawiany model po prostu się wyróżnia. Firma postanowiła pokazać, że od środka też można schludnie rozplanować poszczególne podzespoły, ale też w ciekawy sposób pokazać rozbiórkę. Z racji, że mamy do czynienia z Honorem 10, to firma postanowiła zmieścić się w 10 sekund:

Co ciekawe, powyższe nagranie może nawet posłużyć, jako film instruktażowy dla osób, które będą potrzebowały dostać się do środka Honora 10. Oczywiście nikomu tego nie życzymy, ale widać, że wymiana poszczególnych podzespołów to kwestia zdjęcia tylnej tafli szkła i odkręcania kolejnych śrubek. W przypadku najwrażliwszego elementu w postaci wyświetlacz wciąż trzeba się napocić, aczkolwiek do odważnych świat należy. Podjęlibyście się naprawy na własną rękę?

honor 10 rozbiorka

Zobacz też: Po co Facebookowi uprawnienia do roota?

Honor 10 jest jednym z najciekawszych smartfonów w swojej cenie. Za 2000 złotych próżno szukać w ogóle innych reprezentantów tej klasy i obecnej generacji. Jednak design to zawsze kwestia gustu – jak Wy oceniacie wygląd, na który postawili Chińczycy?

PS. Przypominamy naszą recenzję Honora 10 i wrażenia z jego prezentacji.

Wpis powstał we współpracy z firmą Honor

Sprawdź najnowsze wpisy