ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Amazon Prime Video zarzuca przynętę – wybitnie ciekawa aktualizacja na weekend

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Amazon Prime Video dodaje nowości do swojego katalogu i tym razem jest naprawdę ciekawie. Najwięcej satysfakcji będą mieli fani serialu The Boys, ponieważ na platformie dostępny jest już szósty odcinek serialu, a ten jest naprawdę wyjątkowy. O tym jednak za moment, a teraz spójrzmy na to, co ciekawego pojawiło się na platformie Amazon Prime Video i co warto obejrzeć w weekend?

Nowości Amazon Prime Video – The Boys, Przynęta i Chloe na czerwiec 2022

Amazon Prime Video The Boys 3 nowości czerwiec 2022

To będzie naprawdę gorący weekend od Amazon Prime Video, a to za sprawą nowego odcinka trzeciego sezonu The Boys. Ten jest wyjątkowy i nie dlatego, że popycha fabułę do przodu, ale dlatego, że to Herogasm (w polskiej wersji językowej Bohaterogazm). To ten odcinek, o którym najszerzej dyskutowano w kwestii tego sezonu The Boys. Tutaj ma się bowiem odbyć tytułowa impreza, gdzie nie ma żadnych hamulców. I jeżeli znacie choć trochę The Boys, to wiecie, że może być naprawdę ostro. Już sam opis odcinka zapowiada jazdę bez trzymanki: „Zapraszamy na 70. doroczny Bohaterogazm! Wejście tylko z niniejszym zaproszeniem. Te same zasady co zawsze: żadnych kamer, żadnych gości, którzy nie są supkami (chyba, że podpiszą klauzulę poufności i zrzeczenie się roszczeń) i żadnych wycieków do mediów!”. A co jeszcze dodano na Amazon Prime Video?

 • Charge and Bail (2021)
 • Chicago Fire [20 odcinków] [+ napisy] (2012)
 • Chloe [6 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
 • Escape from Mogadishu [+ audio, + napisy] (2021)
 • Irresistible [+ audio, + napisy] (2020)
 • Mój wymyślony chłopak [+ audio, + napisy] (2022)
 • Music, Money, Madness… Jimi Hendrix in Maui (2021)
 • Przynęta (2018)
 • Superstar (2021)
 • The Boys [S03E06] [+ audio, + napisy] (2019)
 • The Pogmentary: Born Ready [5 odcinków] (2022)

Na Amazon Prime Video wraca też po dłuższej nieobecności film Przynęta (Serenity), gdzie gra Matthew McConaughey oraz Anne Hathaway. Tutaj był bardzo ciekawy punkt wyjścia, ponieważ zderzenie dwóch zupełnie różnych osobowości i planowane morderstwo, ale całość trudno polecać. Film ma bardzo nierówne tempo, a i same rozwiązania fabularne pozostawiają sporo do życzenia. Na Amazon Prime Video dodano także nowe odcinki Chicago Fire.

Warto też zwrócić uwagę na mieszankę komedii i dramatu, gdzie główną rolę gra Steve Carell, czyli Irresistible. To opowieść o tym, jak pewien doświadczony strateg próbuje pomóc dość kontrowersyjnemu mężczyźnie ubiegać się o fotel burmistrza w małym mieście.

Mamy także nowy, sześcioodcinkowy serial produkcji BBC, czyli Chloe. Zdaje się, że to kolejny ciekawy thriller, a tym razem skupiamy się na historii tajemniczego morderstwa dawnej przyjaciółki i jego próby rozwiązania. Oj, będzie co oglądać w weekend.

Źródło: Upflix / Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy