ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wielki powrót popularnego serialu na Netflix – nietypowa akademia z trzecim sezonem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Dzisiejsza nowość na Netflix z pewnością ucieszy miłośników serialu The Umbrella Academy. Ten bowiem powraca na platformę z trzecim sezonem, na który zresztą wiele osób po prostu czekało. Taka środowa aktualizacja oferty Netflix to dobra wiadomość, choć wśród nowości dodanych na platformę, niewiele więcej znajdziemy. Sprawdźmy jednak, co nowego dodano na Netflix i czy warto to obejrzeć.

Nowości Netflix – 3. sezon The Umbrella Academy na czerwiec 2022

Logo Netflix

Fani produkcji z nietypowymi bohaterami powinni być usatysfakcjonowani tym, że kolejny sezon The Umbrella Academy dostępny jest już na Netflix. Mówimy tutaj o dziesięciu nowych odcinkach, a każdy trwa około 50 minut, więc zdecydowanie będzie co oglądać. Kolejny sezon serialu oczywiście rozbudowuje wątki zapoczątkowane w dwóch poprzednich, więc jeżeli ktoś jeszcze ich nie oglądał, to najwyższa pora nadrobić. Można przygotować się na prawdziwy festiwal… dziwności. Zresztą sam pomysł wyjściowy The Umbrella Academy jest wyjątkowo intrygujący. Otóż pewnego dnia na świecie rodzi się kilkadziesiąt dzieci, choć kobiety nie były wcześniej w ciąży. Część z tych dzieci zostaje zaadoptowanych przez pewnego miliardera, który chce je przygotować do wielkiej walki o losy świata.

Nowy sezon przynosi oczywiście nowe problemy, ale to też pierwsza okazja do tego, by zobaczyć, jak na ekranie radzi sobie Elliot Page, czyli aktor, który wcześniej był kobietą (Ellen Page). Postać grana przez Elliota także ma przejść w The Umbrella Academy zmianę, więc naprawdę może być interesująco. Co jeszcze dodano na Netflix i co warto obejrzeć?

  • Black Snake [+ napisy] (2019)
  • Bruna Louise: Demolka [+ napisy] (2022)
  • Love & Gelato [+ audio, + napisy] (2022)
  • Snowflake Mountain [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Tajemnice zwierzaków domowych [4 odcinki] [+ audio, + napisy] (2022)
  • The Umbrella Academy [3. sezon, 10 odcinków] [+ audio, + napisy] (2019)
  • Ślub i inne dramaty [12 odcinków] [+ napisy] (2022)

Na platformie pojawiła się m.in. francuska komedia Black Snake czy koreański serial Ślub i inne dramaty o przygotowaniach pewnej pary do ceremonii zaślubin. Można zaryzykować stwierdzenie, że oprócz nowego sezonu The Umbrella Academy, niewiele interesujących rzeczy pojawiło się dziś na Netflix.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy