ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
hbo max wściekłe psy nowość czerwiec 2022

Najlepszy film Tarantino wśród nowości HBO Max, a to nie koniec dzisiejszej aktualizacji

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości na HBO Max to dziś uczta dla fanów Quentina Tarantino. Jego najlepszy, a przynajmniej jeden z najlepszych filmów, został właśnie dodany do biblioteki streamingu. Wściekłe psy, bo to o nich mowa, to nie jedyna nowość, która pojawiła się na HBO Max. Warto więc sprawdzić, co takiego udostępniono dziś dla subskrybentów usługi i na co warto zwrócić uwagę.

Tarantino na HBO Max – nowości na platformie, a wśród nich Wściekłe psy

HBO Max Irma Vep nowość czerwiec 2022

Jeżeli jesteście fanami twórczości Quentina Tarantino, to z pewnością znacie jego filmografię. Wśród tych najpopularniejszych tytułów najczęściej przewija się Pulp Fiction oraz właśnie Wściekłe psy. I teraz na HBO Max znalazło się miejsce dla reżyserskiego debiutu Tarantino. W tym filmie jest praktycznie wszystko, co zdefiniowało styl Tarantino. Gangsterska historia, wyraziste postaci i przede wszystkim fenomenalne dialogi. Wściekłe psy pokazały, że Tarantino potrafi jak nikt inny prowadzić fabułę korzystając praktycznie tylko ze słów wypowiadanych przez aktorów. Dodajmy jeszcze, że we Wściekłych psach pojawili się naprawdę rewelacyjni aktorzy: Harvey Keitel, Steve Buscemi, Tim Roth czy Michael Madsen. Debiut Wściekłych psów na HBO Max to zdecydowanie najlepsza z dzisiejszych nowości, a tak prezentują się inne tytuły dodane na platformę.

  • Blackout [6 odcinków] [+ audio, + napisy] (2021)            
  • Gentleman Jack [S02E07] (2019)             
  • Historia pastora Teda Haggarda (2009)
  • Irma Vep [S01E01] [+ audio, + napisy] (2022)    
  • Klub Knuckledust (2020)             
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem [S09E13] (2014)             
  • Robert Klein bez taryfy ulgowej [+ audio, + napisy] (2010)         
  • Roswell, w Nowym Meksyku [S04E01] [+ audio, + napisy] (2019)           
  • Valan: Dolina aniołów (2019)    
  • Wściekłe psy [+ audio, + napisy] (1992)

Wśród nowości od HBO Max nie zabrakło też czegoś, co dopiero ma swoją premierę. Mowa tutaj o serialu Irma Vep, gdzie główną rolę gra Alicia Vikander i wciela się ona w aktorkę o imieniu Mira. Ta już zupełnie pozbawiona złudzeń i marzeń przybywa do Francji, gdzie ma wcielić się w postać tytułowej Irmy w nowej adaptacji Les Vampires. HBO przyzwyczaiło nas do seriali stojących na wysokim poziomie, więc po Irma Vep też możemy spodziewać się wiele. Na HBO Max dostępny jest już pierwszy odcinek serialu. Za to w całości na HBO Max pojawił się serial Blackout, który opowiada o tym, co może się stać, kiedy w Europie zabraknie prądu. Widać więc, że będzie co oglądać na HBO Max.

Źródło: HBO Max / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy