Amazon Prime Video nowości Dzicz The Hunger

Dzicz panoszy się na Amazon Prime Video – co ciekawego oglądać przez weekend?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Nowości w ofercie Amazon Prime Video na weekend to całkiem sporo dobrego. Głównie dodano seriale, ale nie zabrakło także polskiego filmu, choć tego polecać raczej nie zamierzamy. Na Amazon Prime Video można bowiem obejrzeć Miłość, seks i pandemia, czyli produkcję w reżyserii Patryka Vegi. Jeżeli lubicie ostatnie filmy reżysera, to możecie obejrzeć i ten, ale na Amazon Prime Video jest zdecydowanie więcej rzeczy wartych Waszej uwagi. Spójrzmy więc na to, co nowego pojawiło się na platformie.

Nowości na Amazon Prime Video – Dzicz, Bosch i The Hunger na maj 2022

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video rozpieszcza ostatnio swoich subskrybentów. W zeszłym tygodniu na platformie pojawił się serial Zaginiony symbol, a teraz także dodano coś interesującego. Oczywiście pojawiły się także nowe odcinki seriali, które już były dostępne na platformie, a wśród nich Start Trek: Picard oraz Poza granicą. Warto jednak też zwrócić uwagę na zupełne nowości. Pierwszą może być The Hunger (1998), czyli zbiór 22 krótkich form (około 30 minut każda), które są mieszanką horroru i thrillera. Reżyserami zostali tutaj Tony i Ridley Scott, a na ekranie zobaczymy m.in. Daniela Craiga. Ostrzegamy, jest miejscami krwawo i ostro, więc to nie pozycja dla wszystkich. Co jeszcze ciekawego wjechało ostatnio na Amazon Prime Video?

  • Bosch: Legacy [4 odcinki][+ napisy]
  • Duchy [18 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Dzicz [8 odcinków – 2. sezon][+ audio, + napisy]
  • Miłość, seks i pandemia [+ audio, + napisy]
  • Poza granicą [2 odcinki][+ audio, + napisy]
  • Star Trek: Picard [S02E10][+ audio, + napisy]
  • The Hunger [22 odcinki][+audio]

Zobacz też: Co dobrego na Netflix, czyli aktualizacja biblioteki na weekend.

Na Amazon Prime Video pojawił się także drugi sezon serialu Dzicz, który może nie jest w Polsce specjalnie popularny, ale warto dać mu szansę. To opowieść o grupie nastolatków, którzy zostawi uwięzieni na tajemniczej wyspie. I choć całość brzmi jak Lost, to jednak twórcy poszli tutaj w inną stronę z fabułą.

Fani kryminałów z pewnością ucieszą się na wiadomość, że na platformie pojawiły się cztery odcinki serialu Bosch: Legacy. Mowa tutaj o kolejnych sprawach, którymi zająć się będzie musiał Harry Bosch, którego gra jak zwykle rewelacyjny Titus Welliver. Warto także sprawdzić serial Duchy, czyli komediową opowieść o parze, która kupuje dom z myślą o zrobieniu tam hotelu, ale okazuje się, że ten jest nawiedzony. Jak więc widać, sporo ciekawego będzie do oglądania przez weekend.

Źródło: Amazon Prime Video

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy