Netflix nowosci Nieobliczalni 2

Hitowy weekend na Netflix – nowość z gwiazdą Lupina to może być coś wspaniałego

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Co oglądać na Netflix w weekend? Platforma udostępniła nowości, które fanom Netflixa mogą przypaść do gustu, a już na pewno fanom serialu Lupin. Wprawdzie nie mówimy tutaj o nowych odcinkach, ale nowości na Netflix są z nim mocno związane. Przynajmniej jedna z nich, ale na szczęście na Netflix pojawiło się także trochę innych rzeczy, które mogą się spodobać. Spójrzmy więc na to, co trafiło na platformę i co warto obejrzeć przez weekend.

Weekend na Netflix – wśród nowości Nieobliczalni 2, czyli kolejny hit

Netflix nowości

W 2013 roku w kinach pojawił się film Nieobliczalni, gdzie główne role grali Omar Sy oraz Laurent Lafitte. To historia jakich wiele już było w kinie, bo mamy tutaj dwóch policjantów, których różni praktycznie wszystko, ale udaje im się współpracować, by rozwiązać skomplikowaną sprawę. Kontynuacja tego filmu w Polsce nazywa się Nieobliczalni 2. W oryginalne tytuł to The Takedown, więc zapewne zamieszanie z nazwami spowodowane jest prawami autorskimi. Dalej jednak w filmie zobaczymy tych samych aktorów, których widzieliśmy w pierwszej części. Co więcej, za reżyserię odpowiada tutaj Louis Leterrier, który siedział na reżyserskim stołku także przy serialu Lupin, ale i filmach takich jak Iluzja czy Transporter ze Stathamem. Możemy więc liczyć na to, że Nieobliczalni 2 będzie wielkim hitem, a już sam zwiastun filmu od Netflix zapowiada całkiem przyjemną rozrywkę. Szkoda tylko, że pierwszej części na Netflix teraz nie znajdziemy. A co jeszcze trafiło na Netflix?

  • Bezsenność we dwoje [+ audio, + napisy]
  • Nieobliczalni 2 [+ audio, + napisy]
  • Nowy Eden [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Thar [+ napisy]
  • The Sound of Magic [6 odcinków] [+ napisy]

Zobacz też: Jedna z najlepszych komedii na świecie wraca na Netflix – ten tytuł po prostu trzeba znać.

Kolejną premierą na Netflix jest film romantyczny Bezsenność we dwoje. To opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy nie mogą spać i wspólnie odkrywają to, jak przyjemny może być świat, gdy wszyscy wokół śpią. Ciekawie zapowiada się także hiszpański serial Nowy Eden, który opowiada o tajemniczej imprezie na wyspie, która zamiast dobrej zabawy, zmienia się w koszmar. Warto sprawdzić, bo zwiastun wygląda całkiem obiecująco. Na platformie pojawił się także koreański dramat The Sound of Magic o dwójce ludzi, którzy pochodzą z zupełnie różnych światów, ale próbują się dogadać. Ostatnią z nowości jest indyjski thriller Thar, który opowiada o byłym policjancie próbującym rozwikłać zagadkę morderstwa. Ostatnio na Netflix także pojawiło się kilka ciekawych tytułów, więc będzie co oglądać przez weekend.

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy