Netflix nowości

Weekend z Netflix wjeżdża na ostro – pora rozpocząć machanie głową

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Weekend z Netflix można już rozpocząć, a to dlatego, że na platformie pojawiło się kilka interesujących nowości. Wśród nich film o tym, jak powstają kapele… metalowe w liceum. Mowa o nowej produkcji sygnowanej logo Netflix, a konkretniej o „Metal Lords”. Zapowiada się na niezbyt skomplikowaną komedię, czyli coś, co idealnie może się nadawać na weekendowe oglądanie.

Weekend z Netflix – wśród nowości Metal Lords i Sekstelefon

najpopularniejszy film na Netflix serial #1 na Netflix

Netflix często, a nawet bardzo często, wypuszcza na platformę swoje własne produkcje. Nie inaczej jest i dziś, bo jedną z nowości jest właśnie film, który powstał specjalnie dla Netflixa. Mowa o „Metal Lords”, czyli historii nastolatków, którzy zamierzają stworzyć zespół metalowy. Wprawdzie to nic nadzwyczajnego, bo takich młodych zespołów na świecie są setki tysięcy, ale zwiastun zapowiada niewymagającą rozrywkę. Plusem może być to, że jednym z producentów był Tom Morello, czyli gitarzysta Rage Against The Machine. Czy to przełoży się na jakość samego filmu? Trudno jeszcze ocenić, ale za to muzyka w nim może być całkiem przyjemna. Pod warunkiem, że lubi się ciężkie brzemienia. Co jeszcze z nowości dziś na Netflix?

  • Metal Lords [+ audio, + napisy]
  • Między życiem a śmiercią [+ audio, + napisy]
  • Sekstelefon [6 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Senzo: Zabójstwo piłkarskiego gwiazdora [S01E05] [+ audio]
  • Taniec kryształów [+ audio, + napisy]
  • Yaksha: Decydująca misja [+ napisy]
  • Kto zje zielone jajka sadzone? [10 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Szkoła dla elity [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Tiger & Bunny [13 odcinków] [+ napisy]

Zobacz też: Nowości od Amazon Prime Video na weekend – thriller szpiegowski, który może okazać się hitem.

Ciekawie zapowiada się także nowy serial „Sekstelefon”, którego akcja dzieje się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku w Holandii. Produkcja opowiada o kobiecie, która rozkręca dość nietypowy biznes i musi mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Od dziś na Netflix można oglądać także romans z mieszanką science-fiction, czyli „Między życiem a śmiercią”. To opowieść o młodej dziewczynie, której chłopak ginie w wypadku samochodowym, a ona próbuje nawiązać z nim kontakt po śmierci. Mamy także hiszpański dramat o baletnicy, czyli „Taniec kryształów” oraz koreański film sensacyjny „Yaksha: Decydująca misja”. Do tego dochodzą także nowe odcinki popularnych seriali, więc będzie co robić przez weekend.

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy