Amazon Prime Video

Ostry weekend na Amazon Prime Video – ponad 10 nowości w ofercie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Nowości na weekend od Amazon Prime Video to przede wszystkim kolejna duża premiera od platformy. Mowa o filmie „Wszystkie stare noże”, który od dziś dostępny jest w serwisie. Oczywiście oprócz tego na Amazon Prime Video pojawiło się także kilka innych pozycji, które warto będzie sprawdzić w weekend. Oto na co warto zwrócić uwagę.

Nowości na weekend na Amazon Prime Video – Wszystkie stare noże i Everest

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video, podobnie jak wszystkie inne platformy VOD, chętnie produkuje swoje własne filmy. I dziś jeden z nich ma swoją światową premierę, a mianowicie „Wszystkie stare noże” („All the old knives”). To thriller szpiegowski, który powstał na podstawie książki Olena Steinhauera pod tym samym tytułem. Obsada pokazuje, że może to być całkiem ciekawa produkcja, ponieważ na ekranie pojawią się Chris Pine, Thandiwe Newton, Jonathan Pryce oraz Laurence Fishburne. Jeżeli chodzi o samą fabułę, to tak prezentuje się jej opis: „Kiedy dwaj agenci CIA i byli kochankowie łączą siły, by zbadać porwanie przez terrorystów, zdają sobie sprawę, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje. W tym mrocznym, tajemniczym thrillerze muszą zdecydować, komu można zaufać, a kto został skompromitowany.”. Ten film warto więc dopisać do swojej listy, jeżeli ktoś lubi produkcje w podobnym klimacie. A oto lista produkcji, które dziś trafiły na Amazon Prime Video.

 • Bad Comments
 • Do, Re i Mi [S105E01]
 • Everest
 • La Gorda’ Fabiola: model 63
 • Las huellas de elBulli
 • Laura Pausini – Pleasure to meet you
 • Luksusowe nieruchomości: Sydney [S02E04] [+ napisy]
 • Pitch Perfect 2
 • Star Trek: Picard [S02E06] [+ audio, + napisy]
 • Ted 2
 • Wszystkie Stare Noże [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Fani komiksów będą w siódmym niebie – klasyczne Batmany dostępne w HBO Max.

Fani Star Treka z pewnością ucieszą się na nowy odcinek „Picard”, a i kolejnego odcinka doczekała się animacja dla najmłodszych „Do, Re i Mi”. Można także obejrzeć nowe „Luksusowe nieruchomości”, więc spojrzenie na to, jak wygląda świat w wersji premium. Fanów muzyki może ucieszyć dokument „Laura Pausini – Pleasure to meet you”, a miłośnicy filmów o wspinaczce powinni koniecznie odpalić w weekend „Everest”. W ofercie Amazon Prime Video nie zabrakło także lżejszego kina, a w tym przypadku mowa o „Pitch Perfect 2”, czyli komedii muzycznej z Anną Kendrick w roli głównej. Jeżeli jesteście fanami ostrego humoru, to koniecznie odpalcie „Ted 2”, czyli bardzo niegrzeczną historię o pluszowym misiu. Ostrzegamy, nie jest to produkcja dla najmłodszych.

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy