HBO Max jak wywołałem byłą żonę

Była żona wraca zza grobu na HBO Max – może być śmiesznie, ale nie strasznie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Aktualizacja biblioteki HBO Max to raptem kilka nowości, ale jedna z nich zapowiada się naprawdę ciekawie. Szczególnie dla tych, którzy lubią komedie o dość nietypowej fabule. Trudno inaczej będzie opisać „Jak wywołałem byłą żonę”, które to od dziś dostępne jest na platformie HBO Max. Spójrzmy więc na dzisiejsze nowości w bibliotece serwisu.

Nowości HBO Max – Jak wywołałem byłą żonę i Tony Hawk

Hbo Max

Na HBO Max dziś pojawiło się raptem kilka nowych produkcji, ale te zapowiadają się interesująco. Wśród nowości na platformie zdecydowanie najmocniej wyróżnia się komedia „Jak wywołałem byłą żonę”, która swoją kinową premierę miała w 2020 roku. To trochę mieszanka gatunków, bo oprócz samej komedii mamy tutaj też ciekawe spojrzenie na fantastykę. Fabuła opowiada bowiem historię małżeństwa, które podczas seansu spirytystycznego niechcący przywołuje ducha byłej żony mężczyzny. Brzmi to z lekka absurdalnie, ale całość może się bronić. Szczególnie, że obsada zapowiada całkiem dobre kino. Na ekranie zobaczymy bowiem Judi Dench, ale także Islę Fisher oraz Dana Stevensa i Leslie Mann. No dobrze, a co z pozostałymi tytułami, które trafiły dziś na platformę? Oto one:

  • A Change of Heart [+ audio, + napisy]
  • Jak wywołałem byłą żonę [+ audio, + napisy]
  • Naomi [S01E05] [+ audio, + napisy]
  • Tony Hawk: Aż odpadną kółka [+ audio]

Zobacz też: Dzisiejsze nowości wprost od Netflix – nie ma specjalnie powodów do odpalania aplikacji.

Widać więc, że nie ma tutaj specjalnie dużego wyboru. Warto jednak zwrócić uwagę na kolejny film dokumentalny w bibliotece platformy. „Tony Hawk: Aż odpadną kółka” to historia jednego z najbardziej znanych sportowców na świecie.  Tony Hawk stał się ikoną, o której słyszeli zapewne nie tylko fani jazdy na deskorolce. Hawk firmował też przecież swoim nazwiskiem serię gier sportowych, które swojego czasu były wyjątkowo popularne. Następną nowością jest „A Change of Heart” („Calais, mon amour”), czyli dramacie, który HBO Max opisuje w następujący sposób: „Mieszkająca z rodziną wdowa spotyka irańskiego nauczyciela, który nielegalnie uciekł do Europy. Zakochana kobieta musi stawić czoła uprzedzeniom krewnych i systemowi prawnemu swojej ojczyzny”.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy