Za chwilę pojawią się nowe seriale w CDA Premium, czyli płatnej wersji serwisu. Jednym z nowych seriali będzie „Czarnobyl: Strefa wykluczenia” i jest to zupełnie inne spojrzenie na to, co znamy z lekki historii czy też z serialu produkcji HBO. Tym razem będzie można zobaczyć alternatywną wersję historii, gdzie na dodatek są… podróże w czasie. Jednak to nie wszystko, co CDA Premium przygotowało dla swoich klientów.

Nowe seriale w CDA Premium

Pod koniec stycznia w CDA Premium pojawią się trzy seriale, które mogą spodobać się fanom odważniejszych form. Każda z produkcji czymś się wyróżnia, choć oczywiście nie każda musi przypaść do gustu. Będzie coś dla miłośników lekkich form obyczajowych, ale nie zabraknie też science-fiction i to takiego, które może być solidnie „zakręcone”.

Czarnobyl: Strefa wykluczenia

Jeżeli oglądaliście serial produkcji HBO, który był chyba jednym z najlepszych rzeczy, którą platforma stworzyła, może warto będzie sięgnąć też po ten tytuł. Wprawdzie „Czarnobyl: Strefa wykluczenia” to zupełnie inne spojrzenie na historię, ale może być ciekawe. Serial produkcji rosyjskiej skupia się bowiem na zupełnie innych wydarzeniach, które na dodatek nie mają wiele wspólnego z prawdziwą historią. Pewne wydarzenia sprawiają, że grupa osób trafia do Prypeci, a następnie… przenosi się w czasie. Teraz będą mogli zapobiec samej katastrofie, a tym samym zmienić losy świata. Brzmi to ciekawie, choć wiele zależy tutaj od scenariusza oraz realizacji pomysłu. Serial pojawi się na platformie 22 stycznia (pierwszy sezon). Kolejny sezon zadebiutuje na CDA Premium 5 lutego.

Zobacz też: Najlepsze seriale kryminalne na HBO Go. Jest w czym wybierać.

Dobry seks w miłym towarzystwie

29 stycznia będzie można obejrzeć ośmioodcinkowy serial produkcji duńskiej, który ma być mieszanką dramatu oraz komedii. „Dobry seks w miłym towarzystwie” opowiada historię kilku osób, które mają problemy w związku. Pojawia się także stary znajomy wraz z nową partnerką i wywraca życie wszystkich do góry nogami. Zapowiada się całkiem interesująco.

Gogol

Ostatnią z nowości, która zadebiutuje 25 stycznia, będzie serial „Gogol”. Ta produkcja opowiada o rosyjskim pisarzu, ale nie jest do końca jego biografią. Gogol cierpi na ataki epilepsji, ale jak się okazuje, mogą one pomóc w rozwiązaniu pewnego śledztwa.

Źródło: CDA Premium informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.