ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

5 sezon „Cobra Kai” ze wzmocnieniami w obsadzie – nowy sensei wchodzi do gry!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

Zaledwie trzy tygodnie temu w sieci pojawił się premierowy zwiastun piątego Cobra Kai, a już dziś dowiadujemy się pierwszych szczegółów dotyczących nadchodzącej serii. W najnowszej odsłonie popularnego serialu od Netflixa koło trzech głównych sensei pojawi się także czwarta postać!

Piąty sezon Cobra Kai przyniesie nam sporo nowości

Piąty sezon Cobra Kai przyniesie nam sporo nowości

Na początku maja Netflix ogłosił, że piąty sezon popularnego serialu Cobra Kai zadebiutuje już 9 września tego roku. Dodatkowo największy serwis streamingowy opublikował na platformie YouTube pierwszy zwiastun piątej odsłony serii. Po trzech tygodniach od tego wydarzenia portal Deadline przychodzi do nas ze sporą dawką świeżych informacji dotyczących kontynuacji cyklu Karate Kid.

Przede wszystkim do obsady serialu dołączy Alicia Hannah-Kim (te informacje potwierdziła już sama zainteresowana). Urodzona w Australii aktorka wcieli się w południowokoreańską sensei Kim Da-Eun. Nowa postać w uniwersum Cobra Kai będzie blisko współpracować z Terrym Silverem, który przejął tytułowe dojo. W roli siwowłosego antagonisty serialu ponownie zobaczymy Thomasa Iana Griffitha. Poza dwójką czarnych charakterów piąty sezon serialu ponownie przybliży nam losy Daniela LaRusso (Ralph Macchio), Johnny’ego Lawrence’a (William Zabka), Miguela Diaza (Xolo Maridueña), Robby’ego Keene’a (Tanner Buchanan) oraz Samanthy LaRusso (Mary Mouser).

Drugą ciekawą informacją podaną przez portal Deadline jest ta mówiąca o tym, że Dallas Dupree Young, który pojawił się w Cobra Kai w ramach czwartego sezonu odgrywając Kenny’ego Payne’a, stanie się pełnoprawną postacią drugoplanową. Wcześniej młody adept karate w oczach twórców był bohaterem epizodycznym, ale ostatecznie 15-letni aktor oraz jego postać zaliczyli „awans” w hierarchii uniwersum Cobra Kai.

Powracając jeszcze do Alicii Hannah-Kim warto wspomnieć, że australijska aktorka wcześniej grywała głównie epizodyczne role. Fani seriali mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak, chociażby Minx, Chirurdzy, Hawaii Five-0, Miasto gniewu czy też Pojedynek na życie. Wszystko wskazuje na to, że występ w tak głośnym projekcie jak Cobra Kai może być największym dotychczasowym wyzwaniem aktorskim dla nowej sensei!

Źródło: Deadline

Sprawdź najnowsze wpisy