Łasuch Netflix zwiastun

Łasuch ma nowy zwiastun – są szanse, że to się uda

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Seriale

Łasuch to nowa produkcja od Netflix, która w serwisie pojawi się już 4 czerwca. Serial będzie adaptacją komiksu, który na całym świecie zyskał pokaźne grono fanów. Nowa zapowiedź pokazuje, że dostaniemy mieszankę kina familijnego oraz postapokaliptycznego. I może z tego wyjść coś ciekawego lub danie, które naprawdę będzie ciężko strawić.

Łasuch – nowy zwiastun od Netflix

W czerwcu zapowiada się sporo ciekawych nowości na Netflix, a jedną z nich będzie właśnie Łasuch. Osoby, które czekają na inne produkcje, niż kryminały czy romanse, mogą już zacierać ręce. Tym razem widzowie zostaną przeniesieni do naprawdę ciekawego świata, który jednak nie każdemu może przypaść do gustu. Sama opowieść może być jednak całkiem interesująca. Poniżej znajdziecie jej opis.

Dziesięć lat temu światem zatrzęsła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku – dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus (Christian Convery) – pół chłopiec, pół jeleń – przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa „dom”. Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał. Łasuch powstał na podstawie serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Producentami wykonawczymi serialu są: Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell i Linda Moran.

Łasuch – opis serialu Netflix

Zobacz też: Gboard doczeka się ciekawej nowości w Android 12.

Patrząc na nowy zwiastun Łasucha, dalej można mieć mieszane uczucia. Trzeba będzie obejrzeć całość, by wyrobić sobie zdanie, ale produkcja może być całkiem ciekawa. Już niedługo się o tym przekonamy.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy