Lupin 2 Netflix

Lupin 2 – drugi sezon popularnego serialu od Netflix na pierwszym zwiastunie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Seriale

Lupin 2, czyli drugi sezon lub też druga część, jak określa to Netflix, zadebiutuje latem tego roku. Zwiastun produkcji właśnie pojawił się w sieci i zapowiada kolejną, emocjonującą przygodę. Pierwsza część serialu stała się ogromnym hitem, który przyciągnął przed ekrany całe miliony widzów. Czy kolejna odsłona ma szansę na powtórzenie tego fenomenalnego wyniku?

Lupin 2 – zapowiedź drugiego sezonu

Istnieją takie seriale, które z miejsca stają się hitami. Taką właśnie produkcją był Lupin od Netflix. Krótki, bo zaledwie pięcioodcinkowy serial bardzo długo okupował pierwsze miejsce w TOP 10 na Netflix i wygląda na to, że kolejna część produkcji będzie miała równie dobry odbiór. Widać to w komentarzach pod zwiastunem Lupin 2, czyli kolejnej części produkcji. Ta ma zadebiutować latem tego roku, czyli na nowe odcinki nie będzie trzeba czekać już zbyt długo.

Sama historia nie jest opowieścią o włamywaczu dżentelmenie, a przynajmniej nie do końca. Owszem widać inspirację opowieścią stworzoną przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblanca, ale na tym podobieństwa się kończą. Zresztą twórcy serialu wyraźnie nawiązują do książek, choć w swoim stylu. Historia opowiedziana w pierwszej części serialu skupia się na postaci, którą gra Omar Sy. Assane Diop jest imigrantem, który przed laty przybył do Francji. Nie chcemy tutaj zdradzać fabuły całego serialu, ale ten w dużej mierze opiera się na motywie zemsty z lekką domieszką kina awanturniczego oraz komedii.

Zobacz też: Co nowego w Netflix na piątek?

Lupin 2 będzie kontynuacją opowieści i jej rozwinięciem, więc jeżeli ktoś jeszcze nie widział pierwszego sezonu, może niech lepiej nie ogląda zapowiedzi drugiej części. Można z niej dużo wywnioskować, a po co sobie psuć przyjemność. Zważywszy na to, że dopiero co oglądaliśmy Lupin na Netflix, druga część serialu zapewne nie będzie miała zbyt dużo odcinków.

Źródło: Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy