ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ubisoft omyłkowo zdradził datę premiery Mario + Rabbids Sparks of Hope

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Mario + Rabbids Sparks of Hope to niezwykle wyczekiwana kontynuacja hitowej produkcji sprzed pięciu lat. Do tej pory Ubisoft, czyli twórca gry informował nas, że premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. W związku z nieplanowanym wyciekiem danych dowiedzieliśmy się, że od debiutu nowej odsłony cyklu dzieli nas zaledwie kilka miesięcy.

Mario + Rabbids Sparks of Hope już w październiku

Mario + Rabbids Sparks of Hope już w październiku

W sierpniu 2017 roku na rynku pojawiła się nowa gra dla konsol Nintendo Switch. Jak się okazało Mario + Rabbids: Kingdom Battle błyskawicznie podbiło rynek, zbierając po drodze masę pozytywnych recenzji. W związku z dobrym przyjęciem crossovera Mario oraz Szalonych Królików fani szybko zaczęli skupiać się na kontynuacji. Niestety Ubisoft w nadchodzących latach wydał „zaledwie” jedno DLC do oryginalnej produkcji zatytułowane Donkey Kong Adventure.

Na pięć lat od debiutu Kingdom Battle przychodzi jednak czas na nową odsłonę serii. Francuski deweloper już jakiś czas temu zapowiedział, że sequel gry będzie nosić tytuł Sparks of Hope, a na rynku pojawi się w 2022 roku. Od tamtej pory do Internetu niestety nie przebiło się zbyt dużo informacji dotyczących konkretnej daty debiutu. W tym miejscu z pomocą przychodzi nam sam Ubisoft, a dokładniej mówiąc jeden z pracowników firmy.

Na oficjalnej stronie internetowej gry pojawiła się informacja zdradzająca termin premiery Mario + Rabbids Sparks of Hope. Gra pojawi się na rynku 20 października, a fani będą mogli zakupić również specjalną „złotą edycję”, w której pojawi się dodatkowa zawartość. Oczywiście opublikowana przedwcześnie data premiery została szybko usunięta przez Ubisoft.

Mario + Rabbids Sparks of Hope już w październiku

Niemniej możemy być niemal pewni, że kontynuacja hitu sprzed pięciu lat trafi do nas właśnie w drugiej połowie października. W tym miejscu warto podkreślić, że gra pojawi się tylko i wyłącznie w wersji na konsole Nintendo Switch. Dodatkowo w związku z wyciekiem nowych informacji dotyczących Sparks of Hope możemy się spodziewać, że lada chwila Ubisoft zaprezentuje szereg nowinek na temat swojej głośnej produkcji.

Źródło: Video Games Chronicle

    Sprawdź najnowsze wpisy