ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Bioshock za darmo Epic Games Store

Pełen szok, czyli wielki hit za darmo na Epic Games Store, a raczej trzy hity

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Epic Games Store oferuje kolejną darmową grę, a tym razem padło na BioShock The Collection. Zeszły tydzień przyniósł darmowe Borderlands 3, a teraz pora na trochę inne klimaty. Gracze będą mogli za darmo przez najbliższy tydzień odebrać w sumie trzy tytuły, a wszystkie z jednego i klasycznego już uniwersum. I dobrze mieć BioShock w swojej kolekcji, ponieważ to jedna z tych produkcji, którą po prostu wypada znać.

BioShock The Collection za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store przyzwyczaił graczy do tego, że udostępnione za darmo tytuły mogą być prawdziwymi hitami. Borderlands to potwierdziło, a wcześniej mieliśmy przecież nawet Grand Theft Auto 5. Teraz przyszła pora na zupełnie inne klimaty, co wcale nie oznacza, że gorsze. BioShock uznawane jest bowiem za jedną z najlepszych serii gier w historii, gdzie dużą rolę odgrywa sama warstwa fabularna. Dobrze więc przejść produkcje, jeżeli jeszcze nie miało się takiej przyjemności. Tutaj otrzymujemy odświeżone wersje trzech tytułów (BioShock, BioShock 2 oraz Infinite), a można je przypisać do swojego konta do 2 czerwca do godziny 17.00. Poniżej możecie się jeszcze zapoznać z oficjalnym opisem produkcji oraz krótkim trailerem całej kolekcji.

Poznaj niezapomniane światy i niezwykle złożone historie znane z wielokrotnie nagradzanej serii BioShock dzięki BioShock: The Collection. Udaj się w podróż do miast Rapture i Columbia w grach BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered i BioShock Infinite: The Complete Edition, ciesząc się kompletną dodatkową zawartością dla jednego gracza. Walcz o przetrwanie i przechytrz wrogów, zarówno w głębinach, jak i wysoko w chmurach.

BioShock Remastered: przemierzaj podwodne miasto Rapture, schronienie dla najwybitniejszych umysłów społeczeństwa, które przez pychę i dumę jednego człowieka przeistoczyło się w dystopijny koszmar.

BioShock 2 Remastered: poznaj miasto Rapture oczami Subject Delta, przerażającego prototypu Big Daddy, który wyrusza na misję ratowania swojej zaginionej Little Sister.

BioShock Infinite: The Complete Edition: zadłużony u niewłaściwych ludzi prywatny detektyw Booker DeWitt musi zmierzyć się z niemożliwym zadaniem: udać się do Columbii, latającego miasta nad chmurami i uratować tajemniczą kobietę o imieniu Elizabeth.

Opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy