ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wiedźmin za darmo na GOG

Wiedźmin do odebrania za darmo! Warto się pospieszyć

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Wszyscy „łowcy promocji” mają dzisiaj ogromne powody do świętowania. Za pośrednictwem kilku kliknięć możemy wrzucić do swojej kolekcji gier Wiedźmina, który jest właśnie do odebrania za darmo! Wszystko to za pośrednictwem portalu GOG.

Wiedźmin świętuje urodziny z pełną parą! Oto promocja od GOG

Wiedźmin świętuje urodziny z pełną parą! Oto promocja od GOG

Jedna z największych produkcji w historii całej branży gier wideo, czyli Wiedźmin 3 jutro będzie obchodzić swoją siódmą rocznicę wydania. W związku z tym portal GOG zdecydował się na rozpoczęcie specjalnej promocji obejmującej wszystkie tytuły z tej serii! Dodatkowo w serwisie udostępniono opcję odebrania pierwszej części Wiedźmina za darmo. Najpierw jednak warto zapoznać się z poniższą listą.

Jeśli natomiast chcecie zakupić cały powyższy zestaw za jednym zamachem, możecie to zrobić za pośrednictwem tego LINKU. Wówczas cena takiego zestawu składającego się z dziewięciu tytułów wynosi zaledwie 156,43 złotych.

Pierwszą odsłonę Wiedźmina możemy pobrać za darmo jeśli pobierzemy bezpłatną aplikację GOG Galaxy 2.0. Po zainstalowaniu programu wystarczy go uruchomić i przejść do sklepu. Wówczas naszym oczom okaże się duży baner oferujący nam odebranie gry. Po kliknięciu zielonego przycisku tytuł zostanie przypisany do naszego konta.

Promocja kończy się za nieco ponad sto godzin. Oznacza to, że będzie ona aktywna do końca najbliższej niedzieli (tj. 22 maja). Jeśli nie posiadacie tego klasycznego tytułu w swoim zbiorze gier, warto skorzystać z oferty GOG. Wiedźmin na rynku zadebiutował w październiku 2007 roku, ale mimo piętnastu lat na karku wciąż może zachwycać nas swoją fabułą oraz niepowtarzalnym klimatem.

Źródło: GOG

Sprawdź najnowsze wpisy