The Witcher Monster Slayer

The Witcher Monster Slayer pojawi się jeszcze w lipcu – gotowi na mobilne polowanie?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

The Witcher Monster Slayer będzie kolejną grą rozszerzającą uniwersum Wiedźmina, ale tym razem w trochę innym stylu. Premiera gry została zapowiedziana już dość dawno, ale dopiero teraz poznaliśmy jej konkretną datę. Na grę nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ dostępna będzie jeszcze w tym miesiącu.

The Witcher Monster Slayer – data premiery

Data premiery The Witcher Monster Slayer została ustalona na 21 lipca, czyli już za trzy tygodnie będzie można zostać wiedźminem. I to dosłownie, a jedyne czego będziemy potrzebowali to odpowiedniego smartfona. Tytuł pojawi się na platformie Android oraz iOS, a w sklepie Google Play już można się rejestrować, jeżeli ktoś nie może się doczekać. Tym razem jednak produkcja będzie różnić się od tego, do czego przyzwyczajeni są już gracze. Mówimy bowiem o czymś, co można nazwać Wiedźmin GO, bo tytuł faktycznie może częściowo przypominać Pokemon GO.

Z wykorzystaniem naszego smartfona będziemy bowiem polowali na potwory, które będą pojawiać się w naszej okolicy. Będziemy więc za pośrednictwem telefonu spoglądać na zupełnie inny, o wiele bardziej przerażający świat. Walka z potworami oraz rozwijanie naszych umiejętności to nasz główny cel w The Witcher Monster Slayer, ale zajęć w grze ma nie brakować. Walka ma być inspirowana systemem RPG, a przeciwnicy mogą być naprawdę wymagający.

Zobacz też: Dying Light 2 na nowych fragmentach rozgrywki – teraz możemy przyjrzeć się przeciwnikom.

W grze dostępne będą odpowiednie karty z informacjami o przeciwnikach, więc będzie można się dokształcić. Nie zabraknie także specjalnych zadań, czyli nie będziemy poruszali się po okolicy tylko po to, by eksterminować potwory. The Witcher Monster Slayer może być całkiem ciekawą produkcją, która pozwoli spojrzeć na świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego z trochę innej perspektywy. Grę znajdziecie już w Google Play Store.

Źródło: The Witcher

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy