Horizon Chase Turbo

Dwie darmowe gry od Epic Games – pora na szybkiego jeża i równie szybkie samochody

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Skoro dziś czwartek, to pora na dwie darmowe gry od Epic Games, które będzie można odebrać przez cały tydzień. Tym razem platforma postawiła na tytuły, które mogą spodobać się fanom… szybkości. W końcu Sonic dokładnie z tym się kojarzy, ale nie zabrakło także ukłonu w stronę miłośników bardziej klasycznych „ściganek”. Oto co nowego za darmo na Epic Games Store.

Dwie darmowe gry od Epic

Sonic Mania

Nowe darmowe produkcje można przypisać do swojego konta na Epic Games Store do 1 lipca do godziny 17.00. Wtedy też na platformie pojawi się nowa produkcja, którą będzie The Spectrum Retreat, ale teraz wróćmy do tego, co jest dostępne obecnie. Pierwszym z tytułów jest Sonic Mania, czyli produkcja, która ma na karku już kilka dobrych lat. Zapewne fanom Sonica nie trzeba jej przedstawiać, bo już dawno mają ją za sobą. Jednak jeżeli ktoś jeszcze nie próbował, to warto ją przypisać do konta, ponieważ normalnie kosztuje ponad 70 złotych. Gracze dostaną tutaj pełno interesujących poziomów i grafikę 2D, ale za to w 60 klatkach na sekundę. Kolejną grą, która jest do odebrania teraz za darmo, jest Horizon Chase Turbo. Jej opis znajdziecie poniżej, ale to przede wszystkim dość klasyczne wyścigi.

Zobacz też: Windows 11 oficjalnie zaprezentowany – co nowego przynosi?

Horizon Chase Turbo to gra wyścigowa zainspirowana największymi hitami lat 80. i 90.: Out Run, Top Gear (SNES), Rush i innymi. Odtwarza ona klasyczną arkadową rozgrywkę i oferuje zabawę bez ograniczeń (prędkości). Horizon Chase Turbo oferuje tryb Multiplayer Split Screen, który czyni zadość tęsknocie za graniem po nocach z przyjaciółmi na kanapie. Gra Horizon Chase Turbo zainspirowana jest przeszłością, jednak osadzona w teraźniejszości. Pozorna estetyka wielokątów i drugorzędnych kolorów tworzy niepowtarzalny klimat. W Horizon Chase Turbo poprowadzisz swój samochód przed wyjątkowe miejsca, oglądając zachody słońca, mierząc się z deszczem, śniegiem, pyłem wulkanicznym, a nawet ogromnymi piaskowymi burzami. Ścieżka dźwiękowa Barry’ego Leitcha, legendarnego kompozytora odpowiedzialnego za ścieżki dźwiękowe klasycznych arkadowych gier wyścigowych Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES) i Rush.

Horizon Chase Turbo – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy