Among Us można mieć teraz za darmo w wersji na PC. Wprawdzie można mieć też grę za darmo w wersji na urządzenia mobilne (Android oraz iOS), to jednak produkcja na komputery do tej pory darmowa nie była. Wprawdzie nie kosztowała fortuny, a już na pewno nie w zestawieniu z innymi tytułami, ale nie ma co wybrzydzać, jak Epic daje, to trzeba brać.

Among Us za darmo na PC

Among us za darmo pc

To jeden z tych tytułów, który na rynku obecny był od dawna, to na swój „złoty okres” trochę się naczekał. Jednak fala popularności Among Us na urządzenia mobilne sprawiła, że twórcy nabrali wiatru w skrzydła i zaczęli mocniej rozwijać swój tytuł. Teraz można go wypróbować także w wersji na komputery osobiste i to zupełnie za darmo. Epic Games Store zdecydowało się udostępnić Among Us w ramach swojej akcji rozdawania gier. Tytuł znajdziecie TUTAJ, a czas na przypisanie go do swojego konta macie do 3 czerwca do godziny 17.00.

Żyj jako członek załogi — ukończ wszystkie powierzone Ci na statku zadania, by wygrać, i uważaj na Impostorów! Zgłaszaj zwłoki i zwołuj nadzwyczajne spotkania, by przegłosować wszystkich Impostorów. Tylko wybieraj ostrożnie! Graj jako Impostor — wywołuj zamęt, skradaj się i wrabiaj niewinnych gapiów! Wygrasz, gdy zabijesz wszystkich członków załogi — czy jesteś prawdziwym mistrzem sabotażu? Możliwość personalizacji — wybierz sposób, w jaki chcesz grać! Dodaj więcej Impostorów, zadań, zmniejsz widoczność i inne. A wszystko to ze stylem, który sobie wybierzesz — dobierając ulubione kolory, stroje i kapelusze. Rozgrywka międzyplatformowa — graj ze znajomymi na PC oraz urządzeniach z systemami Android i iOS!

Among US – opis gry z Epic Games Store

Zobacz też: Uncharted 4 ma trafić także na komputery osobiste.

Nie oszczędzi się gigantycznych pieniędzy na tym, bo Among Us na Epic Store Games wyceniono na… 17 złotych. Jednak to możliwość sprawdzenia się w trochę innych, a dla niektórych w znacznie wygodniejszych warunkach, niż mobilne.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.