ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kup laptop firmy Hyperbook, a grę Outriders dostaniesz za darmo

Autor: Marcin Nic Kategoria: Gry

Co jakiś czas producenci starają się zachęcać klientów do wybrania oferowanych przez nich sprzętów. Często użytkownicy podczas zakupu otrzymują dodatki w postaci kluczy do gier. O właśnie taką zachętę zadbała polska firma Hyperbook. W ramach oferowanej przez nią promocji użytkownicy otrzymają nadchodzący hit od studia People Can Fly, czyli Outriders, całkowicie za darmo.

Przy zakupie laptopa Hyperbook otrzymasz Outriders za darmo

Outriders za darmo

Aby otrzymać grę Outriders całkowicie za darmo, należy spełnić tak naprawdę jeden warunek. W ramach akcji „Zwiększ Moc!” każdy, kto zakupi terminie 16 marca – 15 kwietnia objętego promocją laptopa, otrzyma darmową kopię gry Outriders. Oczywiście jak można się było spodziewać, nie należy kupić obojętnie jaki sprzęt. Promocją objęte są bowiem tylko najmocniejsze laptopy oferowane przez Hyperbook. Modele firmy biorące udział promocji to m.in. NH5, NH7, V15, V17, które wyposażone są w karty graficzne GeForce RTX 3080, 3070, 3060, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060. Najtańszy z obecnie dostępnych wariantów to NH5, który wyposażony jest między innymi w Intel Core i7-10870H, a także kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060. Takie połączenie z pewnością pozwoli na komfortową rozgrywkę nie tylko w Outriders, ale również w innych tytułach. Za przytoczoną konfigurację przyjdzie nam zapłacić 5599 złotych.

Zobacz także: Sony rozdaje darmowe gry z okazji akcji Play at Home

Przypomnijmy, że Outriders to nowa gra studia People Can Fly, twórcy takich hitów jak Bulletstorm czy też Painkiller. Jest to strzelanka w klimatach science fiction, posiadająca również elementy RPG. Warto również pamiętać, że gra trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery, która ustalona została na 1 kwietnia bieżącego roku. W ramach abonamentu Outriders będzie dostępne na konsolach Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S oraz smartfonach z Androidem w ramach usługi xCloud. Oczywiście gra trafi również na konsole PS4 i PS5 oraz PC. Użytkownicy, którzy skorzystają z promocji polskiej firmy, będą mieli czas na wykorzystanie kodu do 14 maja.

Źródło: Hyperbook

Sprawdź najnowsze wpisy