Cyberpunk 2077 x OnePlus to coś, czego się nie spodziewaliśmy. Ogłoszono, że CD Projekt RED zostało partnerem OnePlus i pojawi się specjalna wersja smartfona. Ta oczywiście nawiązywała będzie do Cyberpunk 2077. Niestety, ale na więcej szczegółów przyjdzie nam poczekać do listopada, kiedy to premierę będzie miała sama gra. Jednak na temat projektu smartfona trochę już wiemy. I choć taka współpraca to powód do radości, to niestety, ale w naszym kraju nie mamy co liczyć na ten model urządzenia.

Cyberpunk 2077 x OnePlus

Wczorajsza premiera OnePlus 8T była niemałym zaskoczeniem. Nie ze względu na wygląd czy specyfikację smartfona, bo to już było znane w większości przed samym wydarzeniem. Chodziło bardziej o cenę, bo nowy sprzęt od Chińczyków jest stosunkowo… tani. Przynajmniej jak na to, co pokazał OnePlus przy okazji premiery serii 8. Samo OnePlus 8T można już zamawiać, ale fani Cyberpunk 2077, którzy zamierzali kupić urządzenie, powinni się jeszcze wstrzymać z sięganiem po portfel. Teoretycznie. Wprawdzie ogłoszona dziś współpraca CD Projekt RED z OnePlus przyniesie nowego smartfona w barwach produkcji Polaków, to ten będzie dostępny jedynie w Chinach.

Niestety, ale projekt Cyberpunk 2077 x OnePlus, który jest ogromnym wydarzeniem ze względu na stopień zaangażowania w promocję, będzie ekskluzywny dla Państwa Środka. Wprawdzie można mieć nadzieję, że urządzenie OnePlus 8T w wersji kolorystycznej Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży internetowej, to może być problem z jego zamówieniem do Polski. Zostanie ewentualnie proszenie znajomych w Chinach, by sprzęt kupili za nas. Raczej nie spodziewamy się większych zmian w samym smartfonie od OnePlus. Te zapewne ograniczą się do kolorów obudowy, a i podejrzewamy, że stworzone zostaną specjalne tapety czy grafiki dla posiadaczy tego konkretnego urządzenia.

Zobacz też: Doom na kalkulatorze zasilanym ziemniakami – tak wygląda przyszłość.

Takiej promocji Cyberpunk 2077 się nie spodziewaliśmy. OnePlus to już międzynarodowa marka. CD Projekt RED także i teraz to dobrze widać. Ciekawe jeszcze, ile przyjdzie zapłacić za takiego specjalnego smartfona. Teraz tylko czekać na szczegóły.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.