ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Rayman Legends za darmo

Rayman Legends na PC za darmo jeszcze przez 6 dni

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Epic Games Store udostępnił do pobrania za darmo kolejną grę. Tym razem padło na Rayman Legends. Tytuł w zasadzie obowiązkowy dla fanów platformówek. Jeżeli jeszcze nie graliście, to szybko dodajcie go do swojej biblioteki.

Rayman Legends to świetna gra a w dodatku dostępna za darmo

Rayman Legends za darmo

Gra pojawiła się na rynku w 2013 roku. Mimo iż nie jest to tytuł nowy, to nadal można się przy nim świetnie bawić. Gra jest na tyle dobra a główny bohater na tyle znany, że omawianą grę wydano na praktycznie każdej platformie. Rayman Legends jest piątym głównym tytułem serii. Wydarzenia przedstawione w grze są ściśle powiązane z Rayman Origins, ale znajomość całej historii Raymana nie jest wam potrzebna. Gra to przede wszystkim przyjemna zręcznościówka, choć co jakiś czas zmusi was do użycia szarych komórek. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi aż 89/100. Ukończenie jej zajmie wam około 10 godzin. O ile starczy wam cierpliwości. To zręcznościówka z krwi i kości. Zanim dobrniecie do końca, stracicie życie niezliczoną ilość razy.

Fabuła Rayman Legends

Rayman Legends za darmo

Rayman, Globox i małaki zapadły w stuletni sen. W tym czasie zło i koszmary przybrały na sile i próbują opanować krainę Rozdroży Marzeń. Przyjaciel Raymana o imieniu Murfy wpada w panikę i budzi go, prosząc o pomoc w ratowaniu świata. Główny bohater ma za zadanie odwiedzić krainy, w których grasują koszmary i pozbyć się ich raz na zawsze. Pomaga mu w tym Śniący Bańki, który potrafi otworzyć portal do każdej z nich. Wszystko po to, aby odnaleźć i pokonać bossa o nazwie Chmura Ciemności.

Rayman Legends za darmo do 6 grudnia

Rayman Legends za darmo

Jak mówi tytuł newsa – gra będzie dostępna bezpłatnie jeszcze przez 6 dni. Wystarczy przejść pod ten adres i dodać ją do biblioteki. Regularna cena Rayman Legends to 79,90 zł. Warto więc poświęcić kilka chwil na dodanie go do biblioteki. Nawet jeżeli w najbliższych dniach nie będziecie dysponowali czasem na grę. Rayman Legends pobrany za darmo już teraz, cierpliwie na was poczeka.

Zobacz także: Darmowe i przecenione aplikacje i gry w Google Play na weekend po Black Friday

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy