Czarno-białe zdjęcie portretowe mężczyzny w kapeluszu z papierosem w ustach.
LINKI AFILIACYJNE

Nowości na SkyShowtime to nie tylko Oppenheimer. Będzie co oglądać

2 minuty czytania
Komentarze

Dużo dobrego zmierza na platformę SkyShowtime w marcu. Ci, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć film Oppenheimer w streamingu już zapewne wiedzą, że ten zadebiutuje w bibliotece serwisu 21 marca 2024 roku. Nie oznacza to jednak, że pozostałe nowości na platformie nie będą warte nasze uwagi. Oto, czego możemy się spodziewać w marcu.

Marcowe nowości na SkyShowtime

Mężczyzna w garniturze i krawacie patrzy w górę z zamyśloną miną na tle mglistej pustyni z niewyraźnym pojazdem wojskowym w tle. Kadr z filmu Oppenheimer który pojawi się na SkyShowtime.
Fot. Universal Pictures / materiały prasowe

Mamy już trochę dobrych filmów na platformie SkyShowtime. To tam bowiem można obejrzeć serię Szybkich i wściekłych, ale dodano tam również Mission Impossible Dead Reckoning Part I, czyli najnowszą odsłonę popularnego cyklu. W marcu największą premierą będzie zdecydowanie Oppenheimer, czyli produkcja nominowana do tegorocznych Oscarów. Nie zabraknie jednak mniej wymagających filmów, a jednym z nich będzie Spuszczone ze smyczy.

Zapowiedź filmu Spuszczone ze smyczy.

Już 16 marca do biblioteki serwisu trafi komedia, gdzie głosy zwierzakom podkładali m.in. Will Ferrell, Jamie Foxx, Will Forte, Randall Park oraz Isla Fisher. Historia porzuconego psa, który zamierza zemścić się na swoim właścicielu, zapowiada się całkiem ciekawie. To może być coś, co po prostu pomoże nam się odstresować, kiedy będziemy siedzieć wieczorem przed naszym 65-calowym telewizorem.

Seriale na SkyShowtime

Zapowiedź serialu Mary&George.

Wiadomo, że na platformie nie brakuje dobrych seriali. W marcu będą pojawiały się więc kolejne odcinki Halo (2. sezon) oraz Teda (premiera dopiero 22 lutego). Jeżeli zaś chodzi o zupełnie nowe serie, to ciekawie zapowiada się Mary&George, której pierwsze odcinki pojawią się 8 marca 2024 roku. Serial inspirowany jest prawdziwą historią Mary Villiers (Julianne Moore), która doprowadziła do tego, że jej syn (Nicholas Galitzine) został kochankiem króla Jakuba I. Dla miłośników dramatów historycznych to wręcz pozycja obowiązkowa.

Warto zwrócić uwagę także na serial Sexy Beast, który pojawi się 7 marca. To opowieść o drobnych złodziejaszkach, który próbowali poradzić sobie w Londynie w latach 90. ubiegłego wieku. Nie będzie to łatwa, ani przyjemna historia, ale zapowiada się na tyle ciekawie, że warto dać jej szansę.

Źródło: SkyShowtime / informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Universal Pictures / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.