Postać w stroju z numerem 33 patrzy na zniszczony, postapokaliptyczny krajobraz z opuszczonymi pojazdami i ruinami budynków, stojąc na progu ze złomem i napisem "Fallout" na pierwszym planie.

Premiera zwiastuna „Fallout”. W niecałą dobę ma kilka milionów wyświetleń

2 minuty czytania
Komentarze

Serial „Fallout”, który ma zadebiutować w 2024 roku na platformie Amazon Prime Video, doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna. Akcja serialu rozgrywa się w postapokaliptycznej Kalifornii, gdzie ocaleni po wojnie nuklearnej walczą o przetrwanie. Trailer tuż po premierze zgarnął ponad 4,5 mln wyświetleń.

Premiera zwiastuna „Fallout” – Spis treści

„Fallout” już w kwietniu 2024

Mężczyzna w kowbojskim kapeluszu patrzy w dal na tle rozmazanych liter "P" i "P" oraz konturów budynków.
fot. Amazon

Serial „Fallout”, który ma mieć premierę 12 kwietnia 2024 roku, wzbudza duże zainteresowanie zarówno wśród fanów gier, jak i miłośników seriali. Produkcja bazuje na kultowej serii gier wideo o tym samym tytule, znanej z unikalnego połączenia postapokaliptycznego świata z elementami retrofuturystycznymi.

Tak prezentuje się pierwszy zwiastun.

Serial ma rozgrywać się w postapokaliptycznym Los Angeles, a jego historia zacznie się od krypty o numerze 33. Showrunnerami są Lisa Joy i Jonathan Nolan, znani z pracy nad serialem „Westworld”. W obsadzie znajdziemy Waltona Gogginsa, Ellę Purnell oraz Kyle’a MacLachlana. Producentami serialu Amazon Prime Video są Jonathan Nolan i Lisa Joy.

Postapokaliptyczny obraz Kaliforni

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, co jest interesującym wyborem, biorąc pod uwagę, że większość gier z serii Fallout osadzona jest w różnych lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych. Serial ma rozpocząć się od historii krypty o numerze 33.

Choć szczegóły fabuły serialu „Fallout” nie zostały w pełni ujawnione, można oczekiwać, że będzie on wierny duchowi gier, łącząc elementy survivalu, eksploracji postapokaliptycznego świata oraz moralnych i etycznych dylematów, które są charakterystyczne dla serii. Serial ma szansę przyciągnąć zarówno fanów gier, jak i nową publiczność, która nie miała wcześniej styczności z uniwersum Fallout.

Jeśli planujecie oglądać serial w kwietniu, w innym naszym artykule możecie sprawdzić, ile kosztuje Amazon Prime Video.

Jeśli oglądasz seriale i filmy, na pewno słuchasz też muzyki. Wiemy, że streamingi potrafią być drogie. Dlatego jeśli chcesz mieć Spotify Premium za darmo, zerknij na nasz poradnik, jak zapewnić sobie dłuższy bezpłatny okres. Oprócz tego zdradzamy najnowsze informacje na temat Spotify HiFi oraz premiery Spotify Wrapped 2023.

Źródło: Amazon, oprac. własne