LINKI AFILIACYJNE

Ted powraca! Zobacz pierwszy zwiastun serialu, który stanie się hitem

2 minuty czytania
Komentarze

Wszyscy fani komedii (szczególnie tych niegrzecznych) na pewno dobrze znają serię filmów Ted. Przypomnijmy, że składają się na nią dwie produkcje z Markiem Wahlbergiem oraz Sethem MacFarlanem w rolach głównych. Co ciekawe już wkrótce uniwersum rozrośnie się także o serial stanowiący prequel obu tych tytułów.

Ted powraca, jednak tym razem jako serial

Kadr z serialu "Ted". Rodzina siedzi przy stole wraz z tytułowym bohaterem - pluszowym misiem.
fot. materiały prasowe Peacock

Serwis streamingowy Peacock, który niestety nie jest dostępny w Polsce, jednak część jego treści „przejmuje” platforma SkyShowtime, udostępnił pierwszy zwiastun serialu Ted. Jeśli skądś kojarzycie ten tytuł, najprawdopodobniej jesteście na dobrym tropie. Tak się bowiem składa, że wspomniana przed chwilą produkcja będzie prequelem dwóch komedii o niegrzecznym pluszowym misiu oraz jego równie ekscentrycznym właścicielu. Mowa tu oczywiście o Tedzie z 2012 oraz Tedzie 2 z 2015 roku.

W związku z tym, że fabuła serialu zabierze nas do roku 1993, nie zobaczymy w nim Marka Wahlbergiem, który był gwiazdą obu filmów. W młodszą wersję Johna Bennetta, czyli właściciela Teda wcieli się natomiast Max Burkholder. Tymczasem głosu niegrzecznemu misiowi niezmiennie użycza Seth MacFarlane, który jest również producentem serialu. Omawiany właśnie tytuł ma zadebiutować na platformie Peacock już 11 stycznia 2024 roku, a w sieci pojawił się jego pierwszy zwiastun.

Zobacz też: Tak dobrych nowości na Netflix nie było od dawna. Polacy mogą być dumni

Niestety na ten moment nie wiemy, czy Ted trafi również do polskiej wersji SkyShowtime, jednak absolutnie nie można wykluczyć takiego scenariusza. Dodatkowo twórcy wciąż nie zdradzili z ilu odcinków będzie składać się pierwszy sezon serialu oraz czy już teraz możemy spodziewać się jego drugiej odsłony. W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć, że poza Maxem Burkholder oraz misiem Tedem angaż do komedii otrzymali również: Alanna Ubach, Scott Grimes czy też Giorgia Whigham.

Bardzo możliwe, że gdyby Ted funkcjonował wśród nas naprawdę, zainteresowałby się grą serią gier Grand Theft Auto. Tak się składa, że już wkrótce Rockstar zaprezentuje nam masę informacji dotyczących najnowszej odsłony cyklu. W związku z tym warto się na to przygotować i już teraz notować kody do GTA VI.

Źródło: Peacock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.