Terrifier 2 film horror gore 2022
LINKI AFILIACYJNE

Najbrutalniejszy horror dekady wkrótce trafi do Amazon Prime Video

2 minuty czytania
Komentarze

Horror to gatunek, który operuje na schematach. W związku z tym zapaleni fani tego typu filmów mogą odczuwać sporą nudę, gdy tylko natrafią na kolejną produkcję, która próbuje wystraszyć ich jump scare’ami lub głośnymi dźwiękami. Na szczęście w grę wchodzą także tytuły, które przyprawiają o gęsią skórkę nawet najbardziej hardkorowych widzów. Jeden z nich wkrótce trafi na Amazon Prime Video.

Terrifier 2. Masakra w Święta w Amazon Prime Video

Terrifier 2. Masakra w Święta w Amazon Prime Video

Pomimo tego, że horrory w 2023 roku przyniosły nam sporo dobrego, różne usługi streamingowe regularnie odświeżają starsze produkcje. Oczywiście nie ma w tym nic złego — szczególnie jeśli mówimy tu o naprawdę przerażających produkcjach. Za taką zdecydowanie można uznać Terrifier 2. Masakra w Święta, który już 19 października zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video. W tym miejscu warto podkreślić, że widzowie, którzy udali się na seans do kina, często mdleli lub opuszczali salę trzymając się za głowę.

Duża w tym zasługa brutalnej fabuły, która skupia się na morderczym klaunie, który po kolei zabija kolejnych bohaterów. Terrifier 2. Masakra w Święta to kontynuacja Masakry w Halloween z 2016 roku, jednak aby zagwarantować sobie mocne przeżycia, absolutnie nie trzeba nadrabiać zaległości. Zresztą zwiastun omawianego właśnie tytułu możecie obejrzeć poniżej.

Wszyscy myśleli, że seryjny morderca Art the Clown zginął, a świat stał się bezpieczniejszy. Niestety tajemnicza mroczna siła daje mu drugie życie, a on powraca z zaświatów, by siać przerażenie, cierpienie i śmierć. Na ofiary swej potwornej zabawy Art wybiera nastoletnie rodzeństwo Siennę i Jonathana. Kierowany demonicznymi podszeptami tajemniczej istoty, a może własnej chorej psychiki, Art z precyzją szalonego artysty wprowadza w życie swój potworny plan. Podczas gdy granice między koszmarnym snem, a jawą coraz bardziej się zacierają, a kolejne ofiary giną w mękach, Sienna i Jonathan odkrywają rodzinną tajemnicę, która może okazać się dla nich jedyną szansą na przetrwanie.

Opis filmu

Za scenariusz i reżyserię Terrifiera 2 odpowiada Damien Leone, który jest prawdziwym pasjonatem horrorów. Cóż, jeśli z jakiegoś powodu szukacie krwawego i brutalnego seansu — warto zapoznać się z produkcją, która już za kilka dni pojawi się na Amazon Prime Video.

Źródło: Filmożercy

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.