LINKI AFILIACYJNE

Fantastyczne wieści dla fanów „Na noże”. Poker Face od Riana Johnsona trafił do streamingu

3 minuty czytania
Komentarze

Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że Rian Johnson w ostatnich latach przeżywa swój najlepszy okres twórczy. Reżyser serii Na noże podbił serca milionów widzów na całym świecie, jednak wciąż nie powiedział „dość”. Jego najnowszym dziełem jest Poker Face, które właśnie zadebiutowało w polskim streamingu.

Oglądaj Poker Face od Riana Johnsona na SkyShowtime

Oglądaj Poker Face od Riana Johnsona na SkyShowtime

Wczoraj (tj. 15 września) swój wielki debiut w polskim streamingu zaliczyły dwa pierwsze odcinki serialu Poker Face. Twórcą oraz reżyserem trzech odcinków pierwszego sezonu serii jest Rian Johnson, czyli jeden z najgłośniejszych twórców kina kryminalnego ostatnich lat. W tym miejscu warto przypomnieć, że 49-latek odpowiada za scenariusz, reżyserię i produkcję hitowego Na noże oraz jego kontynuacji. Co więcej, w przeszłości Amerykanin pracował przy trzech odcinkach Breaking Bad, filmie Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz całkiem niezłym akcyjniaku Looper Pętla czasu.

Niemniej wszystko wskazuje na to, że Johnson najlepiej czuje się w kryminałach, co potwierdza sukces serii Na noże. Tak się składa, że Poker Face jest właśnie serialem kryminalnym, który przez wielu krytyków określany jest najlepszą produkcją tego roku. Zaznaczmy bowiem, że omawiany właśnie tytuł swoją amerykańską premierę zaliczył w styczniu tego roku. Kilka miesięcy później serial trafia do Polski, gdzie można obejrzeć go na SkyShowtime. Aktualnie są to dwa odcinki, jednak kolejne osiem będzie debiutować w bibliotece serwisu co piątek.

Zobacz też: Super Mario Bros. Film online – gdzie obejrzeć hitową produkcję?

Fabuła serialu skupia się na kobiecie, która posiada dar określenia, czy ktoś mówi prawdę. Na szczęście główna bohaterka wykorzystuje go do rozwiązywania zbrodni, podróżują przez Stany Zjednoczone. W tej roli zobaczymy Natashe Lyonne, którą możecie znać z serii American Pie, Orange Is the New Black czy też Russian Doll.

W związku z tym, że globalnie Poker Face wcale nie jest takim nowym tytułem w internecie dosyć łatwo natknąć się na różnego rodzaju recenzje i opinie dotyczące tej produkcji. W przypadku serwisu Rotten Tomatoes pierwszy sezon kryminału może pochwalić się wynikami wynoszącymi 98% (krytycy) oraz 81% (użytkownicy).

Tymczasem w iMDB średnia ocena wystawiona przez użytkowników portalu wynosi 7,9 w skali 1-10 (39 tysięcy głosów). Takie wyniki mogą sugerować, że Poker Face faktycznie jest serialem godnym obejrzenia. Tym bardziej że jest on tworem Riana Johnsona, który w ostatnich latach najzwyczajniej w świecie „jest w formie”.

Z kolei, jeśli szukacie alternatyw dla omawianego właśnie tytułu, być może znajdziecie je w naszym zestawieniu najlepszych filmów na Netflix.

Źródło: SkyShowtime

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.