Do połowy widoczny smartfon trzymany w dłoni, na którym widać ekran z kartą ze sklepu Spotify z Apple Store. W tle laptop z otwartą stroną główną Spotify na monitorze.

Spotify Premium za mniej niż 5 zł miesięcznie na stałe – jak mieć tak niski abonament?

2 minuty czytania
Komentarze

Spotify Premium za darmo to marzenie każdego użytkownika serwisu streamingowego muzyki. Ale są pewne sposoby na to, aby mieć bezpłatny lub tańszy abonament przez dłuższy czas niż tylko w trakcie okresu próbnego. Dziś przedstawiamy jeden z nich – Spotify Premium za darmo może to nie jest, ale 5 zł miesięcznie to nie majątek. I oczywiście, jest to opcja całkowicie legalna.

Spotify Premium – co zyskujemy?

Spotify Premium, dostępny na różnych platformach, takich jak komputery stacjonarne, smartfony i tablety, jest również zintegrowany z urządzeniami, takimi jak smart TV, inteligentne głośniki, a nawet niektóre modele samochodów. Ta wszechstronność sprawia, że Spotify jest łatwo dostępny, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i co robimy.

Spotify w wersji podstawowej jest darmowy, a ściślej mówią – działa w modelu „Freemium”, pozwalając nam słuchać muzyki bezpłatnie, ale z ograniczeniami w postaci emisji reklam. Doskonale wiemy, że to nic przyjemnego przerywać sobie relaksujące momenty reklamami, więc z tego powodu użytkownicy często decydują się na subskrypcję płatną.

Spotify Premium pozwala na słuchanie muzyki bez reklam, ale to niejedyny benefit z korzystania z płatnego abonamentu. Dodatkowe możliwości to lepsza jakość dźwięku i swobodne przeskakiwanie między utworami bez żadnych ograniczeń. Piosenki i całe albumy możemy także zapisywać w pamięci urządzenia, aby mieć je dostępne, nawet jeśli nie mamy szybkiego łącza internetowego.

Jak mieć Spotify Premium za 5 zł miesięcznie?

Ale sam pakiet płatny Spotify Premium do tanich nie należy (swoją drogą streaming to jeden z najgorszych modeli biznesowych). Standardowa wersja Spotify Premium kosztuje 19,99 zł za jednego użytkownika. Ale jest kilka opcji subskrypcji, dzięki którym możemy zaoszczędzić. Studenci zapłacą 9,99 zł za jedno konto, a dwie osoby w module Duo – 24,99 zł na parę.

fot. spotify.com

Najtańsza opcja, w której za pakiet zapłacimy miesięcznie 29,99 zł, a za pojedynczy dostęp mniej niż 5 zł, to opcja Family. W tym zestawie możemy mieć nawet 6 kont dla 6 różnych osób – jedyny warunek jest taki, że muszą mieszkać pod tym samym adresem. Nie wszyscy wiedzą, ale rodzinna wersja Spotify Premium zapewnia kontrolę rodzicielską w postaci dodatkowej funkcji pozwalającą blokować niechciane treści na urządzeniach dzieci.

Można także korzystać ze Spotify Premium za darmo na wiele różnych sposobów – wszystkie przedstawiamy w tym artykule.

Aktywacja planu Spotify Premium Family

Aby aktywować pakiet rodzinny, wystarczy zarejestrować się na stronie Spotify lub zalogować się na swoje konto, a następnie zaprosić do pięciu członków rodziny. Teraz muszą odebrać wiadomość z zaproszeniem i już mogą korzystać ze Spotify Premium za mniej niż 5 zł miesięcznie.

fot. spotify.com

Źródło: Spotify