LINKI AFILIACYJNE

Masz Spotify? Teraz możesz tworzyć playlisty z Robertem Lewandowskim i innymi piłkarzami

2 minuty czytania
Komentarze

Nie jest tajemnicą, że Spotify współpracuje z FC Barceloną. Zaowocowało to przedsięwzięciem, jakim są playlisty z Robertem Lewandowskim i innymi piłkarzami hiszpańskiej drużyny. Fani piłki nożnej mogą zobaczyć, w jakim stopniu ich gust muzyczny jest zbieżny z upodobaniami zawodników.

Spotify i playlisty z piłkarzami FC Barcelony

Robert Lewandowski oraz inni zawodnicy FC Barcelony stworzyli playlisty ze swoimi ulubionymi utworami. Użytkownicy Spotify mogą tworzyć specjalne playlisty Blend, które powstają na podstawie ich własnego gustu muzycznego oraz upodobań wybranego piłkarza.

Żeby móc sprawdzić wygenerowaną playlistę, należy odwiedzić specjalną stronę FC Barcelony oraz wybrać zawodnika lub zawodniczkę. Poza Robertem Lewandowskim do wyboru są Pedri, Alexia, Oshoala, Ousmane Dembélé, Fridolina Rolfö, Raphinha, Geyse Ferreira, a także Ronaldinho. Wygenerowane playlisty blend będą zawierały ulubione utwory użytkownika Spotify oraz wybranego przez niego piłkarza.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by sprawdzić playlisty poszczególnych zawodników. Przykładowo na playliście Roberta Lewandowskiego można znaleźć utwory takie jak Candy Quebonafide i Klaudii Szafrańskiej oraz Wehikuł czasu Dżemu.

Mam dość unikalny gust muzyczny, dlatego nie mogę się doczekać, by zobaczyć, czy fanom uda się uzyskać wysoki wynik w Blend. To był niesamowity sezon i dzięki Blend będziecie mogli posłuchać muzyki, która doprowadziła nas do chwały.

– mówi Robert Lewandowski.

źródło: informacja prasowa, zdjęcie główne: mat. prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.