Diablo Immortal z kolejnymi zmianami. Blizzard szykuje specjalny event na Halloween

2 minuty czytania
Komentarze

Diablo Immortal zdążyło nas przyzwyczaić do aktualizacji, które znacząco wpływają na zawartość popularnego mobilniaka. Tak się składa, że Blizzard już teraz wprowadził do świata gry całkowicie nowe wydarzenie, które nosi nazwę Hallow’s Wake. W ramach nowiusieńkiego eventu gracze będą mogli zdobyć mnóstwo nowych przedmiotów.

Diablo Immortal Hallow’s Wake nowym wydarzeniem

Diablo Immortal Hallow’s Wake w drodze

Zbliżające się Halloween to idealny okres dla wszystkich twórców, których produkcje w jakikolwiek sposób mogą nawiązać do popularnego w Stanach Zjednoczonych święta. Od lat w grach sieciowych w okolicach drugiej połowy października pojawiają się duże aktualizacje, które wprowadzają do rozgrywki nowe skiny, tryby gry czy też przedmioty specjalne. Oczywiście nie inaczej będzie także w tym roku!

Jednym z tytułów, który chce zmonetyzować Halloween jest Diablo Immortal, czyli mobilna odsłona kultowej już serii. Do gry trafiła właśnie aktualizacja Hallow’s Wake, która poszerza wirtualną zabawę o kolejne sektory. Przede wszystkim od 19 października do 2 listopada rozpocznie się specjalny event, polegający na oczyszczaniu Sanktuarium z upiornych goblinów, które przedostały się do świata gry. W zamian za eliminowanie kolejnych przeciwników w kieszeni graczy będą lądować kamienie. Jak łatwo się domyślić nowe przedmioty będzie można wymienić na akcesoria, które przydadzą się w dalszej rozgrywce.

Od 12 października do 8 listopada aktywna będzie natomiast funkcja Recruit a Friend. Za pomocą tej opcji każdy gracz posiadający konto w Diablo Immortal może zaprosić do gry swojego znajomego specjalnym kodem. Im więcej osób zaloguje się do mobilniaka z podanego przez nas linku, tym pokaźniejsze nagrody lądują w naszych rękach.

Dodatkowo Blizzard urozmaici rozgrywkę codziennymi zadaniami, na których gracze będą mogli w szybki sposób znacząco się wzbogacić. Naturalnie podczas Hallow’s Wake nie zabraknie specjalnych skórek stworzonych z myślą o Halloween. Do sprzedaży mają trafić całe zestawy, które nazwano „Hallowed Dead” oraz „Waltz Macabre”.

Źródło: Blizzard

Motyw