Diablo Immortal z dużą aktualizacją. Kolejny sezon, nowe podziemia oraz przedmioty

2 minuty czytania
Komentarze

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, że Diablo Immortal dostanie dosyć sporą aktualizację. Ostatecznie wczoraj Blizzard w końcu przeprowadził wyczekiwany update, który wprowadza do rozgrywki mnóstwo nowych elementów. Zobaczmy jak prezentuje się Forgotten Nightmares w praktyce!

Diablo Immortal w nowej odsłonie

Diablo Immortal w nowej odsłonie

Od kilkunastu godzin sieć zalewają filmy, screeny oraz opisy skupiające się na mobilnej odsłonie serii Diablo. Wszystko to sprawka dużej aktualizacji fabularnej, którą Blizzard zatytułował Forgotten Nightmares (Zapomniane koszmary). Do gry trafiły właśnie nowe lochy, bossowie oraz tryb gry. Oczywiście nie możemy zapominać także o takich klasycznych elementach jak unikatowe zbroje czy bronie, a także – w ramach 5. sezonu – nowej przepustce sezonowej z kolejnym zestawem kosmetycznym.

Gracze, którzy zaktualizowali Diablo Immortal już teraz mogą wybrać się do nowych lokacji z Klasztorem Ciszy, Zamkiem Cyrangar na czele. Dodatkowo wśród nowych trybów gry znajdziemy Oczyszczanie Głębin oraz Obrona Cyrangaru. Naturalnie Blizzard nie mógł zapomnieć o wizytówce swojej serii, czyli o nowym bossie. Od teraz rzeszę graczy z całego świata będzie irytować Izilech Zniekształcony.

Wszystko wskazuje na to, że fani Diablo Immortal w najbliższych tygodniach nie będą mogli narzekać na nudę, ponieważ Blizzard przygotował dla nich całą masę atrakcji. W tym miejscu warto przypomnieć, że omawiany właśnie tytuł można nabyć za darmo w wersji na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Tymczasem to na co fani serii Diablo czekają najbardziej, czyli czwarta odsłona głównej serii zaliczyła ostatnio mały wypadek. Mowa tu o nieplanowanym przecieku, który zaprezentował światu ponad 45 minut rozgrywki z nadchodzącego hack’and’slasha. Okazuje się, że Blizzard może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ do wycieku doszło niemalże w tym samym czasie, gdy cała branża wirtualnej rozrywki była skupiona na leaku GTA VI. W związku z tym temat „wpadki” Diablo IV przeszedł bez większego echa.

Źródło: Blizzard

Motyw