Black Adam z nowym trailerem – oto The Rock jako superzłoczyńca

2 minuty czytania
Komentarze

Fani superbohaterskich produkcji w tym roku zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Jednym z najnowszych filmów, który w pierwszej kolejności będzie stawiać na widowiskową akcję oraz klimaty science-fiction jest Black Adam. Do sieci trafił nowy zwiastun tytułu od DC.

The Rock jako Black Adam już za miesiąc!

The Rock jako Black Adam już za miesiąc!

Coraz większymi krokami zbliżamy się do premiery najnowszego filmu ze stajni DC Comics. W tym miejscu warto podkreślić, że będzie to ostatnia tegoroczna produkcja sygnowana logo popularnej filii Warner Bros. Mowa tu oczywiście o Black Adam, który swój debiut zaliczy dokładnie 21 października. W związku z tym twórcy zdecydowali się na udostępnienie nowego trailera nadchodzącego akcyjniaka.

Prawie 5000 lat po otrzymaniu olbrzymich mocy starożytnych bogów — i prawie równoczesnym uwięzieniu — Black Adam zostaje uwolniony z ziemskiego grobowca. Teraz jest gotów wymierzyć współczesnemu światu osobliwie pojmowaną sprawiedliwość.

Opis filmu

Na dzisiejszym zwiastunie ponownie możemy zobaczyć jak w roli osobliwego superzłoczyńcy prezentuje się Dwayne Johnson. Co ciekawe dla popularnego The Rocka wcale nie jest to pierwsze zetknięcie ze światem DC. W lipcu tego roku swoją premierę zaliczył film animowany DC Liga Super Pets, gdzie w oryginalnej ścieżce dźwiękowej głos głównego bohatera — Krypto podkładał właśnie 50-latek.

Poza Johnsonem w ramach seansu Black Adam na wielkim ekranie zobaczymy Aldisa Hodge’a, Noah Centineo, Sarah Shahi, Quintesse Swindell, Patricka Sabonguiego oraz Pierce’a Brosnana. Za reżyserię filmu odpowiada Jaume Collet-Serra, który w przeszłości pracował przy takich produkcjach jak Sierota, Wyprawa do dżungli oraz Tożsamość.

Dodatkowo wraz z nowym zwiastunem Warner Bros. Udostępniło także alternatywną wersję plakatu, który w nadchodzących dniach będzie promować premierę Black Adam. Grafikę w swoich mediach społecznościowych udostępnił już sam główny bohater filmu, czyli The Rock.

Źródło: YouTube

Motyw