Hellraiser na pierwszym zwiastunie! Oto Pinhead w wersji żeńskiej

2 minuty czytania
Komentarze

Na początku tego miesiąca informowaliśmy Was o wielkim powrocie serii Hellraiser. Przypomnijmy, że mroczna franczyza już za dwa tygodnie wzmocni się o nowy film. Tymczasem w sieci pojawił się premierowy zwiastun nadchodzącego horroru, który w pełnej krasie prezentuje nam odświeżoną wersję kultowego Pinheada!

Hellraiser powraca! Mamy pierwszy zwiastun nadnaturalnego horroru

Hellraiser powraca! Mamy pierwszy zwiastun

Bezapelacyjnie Hellraiser to jedna z najbardziej kultowych serii horrorów w historii całej branży. Cykl, który liczy sobie dokładnie 35 lat, już niedługo zostanie wzmocniony o kolejny film. Co ciekawe będzie to już jedenasta produkcja sygnowana logo franczyzy stworzonej przez Clive’a Barkera. Tym razem twórcy zdecydowali się na stworzenie całkowicie nowej fabuły, która nie będzie nawiązywać do horroru z 1987 roku, ale „opowie znaną nam historię na nowo”. Niemniej nie ma się czego obawiać — klasyczne dla serii elementy ponownie ujrzą światło dzienne.

W związku z tym, że premierę filmu zaplanowano na 7 października, twórcy na dobre rozpoczynają jego promocję. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun produkcji, który przedstawia nie tylko mrożące krew w żyłach fragmenty horroru, ale także postać kultowego Pinheada. Cały trailer możecie zobaczyć poniżej.

W popularnego „wysłannika piekieł” wcieli się Jamie Clayton, czyli amerykańska transpłciowa aktorka. Poza 44-latką na ekranie zobaczymy jeszcze Odesse A’zion, Brandona Flynna, Gorana Višnjicia, Drew Starkeya, Adama Faisona, Aoife Hinds, Seline Lo oraz Hiam Abbass. Premiera filmu odbędzie się za pośrednictwem platformy streamingowej Hulu.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że w związku z tym, iż w Polsce serwis pozostaje niedostępny, nowy Hellraiser do naszej rodzimej dystrybucji trafi poprzez Disney+. Na ten moment ta informacja nie została jeszcze potwierdzona, ale za przykład może posłużyć nam, chociażby Predator: Prey, który w sierpniu w krajach nieobjętych Hulu debiutował za pośrednictwem właśnie Disney+.

Źródło: 20th Century Studios

Motyw